PSZOK w Pile nieczynny. Z odpadami do Krajenki, Kaczor lub Ujścia

  • 18.11.2020, 11:45
  • Krzysztof Kuźmicz
PSZOK w Pile nieczynny. Z odpadami do Krajenki, Kaczor lub Ujścia PRGOK
Z powodu remontu drogi dojazdowej do PSZOK-u w Pile obiekt ten będzie przez pewien czas wyłączony z użytkowania. Przedstawiciele PRGOK przekierowują mieszkańców chcących pozbyć się np. mebli, sprzętu RTV i AGD czy opon do pobliskich PSZOK-ów w Krajence, Kaczorach czy Ujściu.

Związek Międzygminny "Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi" informuje, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy F. Philipsa w Pile będzie nieczynny od 18 do 28 listopada 2020 roku. 

- Trwa remont drogi łączącej ul. Philipsa z PSZOK-iem, po zakończeniu prac dojazd do punktu będzie wygodniejszy. Prosimy o wyrozumiałość - apeluje PRGOK. 

Tymczasem odpady można dostarczać do innych PSZOK-ów w Krajence, Kaczorach czy Ujściu. Punkty czynne są w poniedziałki, środy i soboty w godz. 9.00-17.00.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe