Centrum Krwiodawstwa w nowej siedzibie

  • 18.11.2020, 11:50
  • Źródło: www.pila.pl
Centrum Krwiodawstwa w nowej siedzibie
Trwa adaptacja pomieszczeń, do których już w lutym przyszłego roku przeniesie się Terenowy Oddział Centrum Krwiodawstwa w Pile. Już za kilka tygodni zostanie ono przeniesione ze Szpitala Specjalistycznego w Pile.

- W 2021 roku Terenowy Oddział Centrum Krwiodawstwa w Pile przeniesie się ze Szpitala Specjalistycznego w Pile przy ulicy Rydygiera, do położonej przy alei Wojska Polskiego kliniki Ars Medical - informuje Urząd Miasta Piły. 

 

Decyzję o przeprowadzce dyrekcja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu uzasadnia lepszą lokalizacją, która może sprawić, że dawców będzie więcej. W tej chwili trwają już prace adaptacyjno-remontowe nowych pomieszczeń, które powinny zakończyć się pod koniec stycznia 2021 roku. Działalność w nowym miejscu terenowy oddział Centrum Krwiodawstwa w Pile ma rozpocząć w lutym.

Źródło: www.pila.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Swój
Swój 19.11.2020, 12:12
Może by tak cały szpital przenieść do mdedikalu?

Pozostałe