Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kolarze i ksiądz Bartek

Tradycyjnie Bosco Cyclocross Team, czyli mała akademia UKS-u Sportowiec Piła, przygotowana była się do sztandarowej imprezy sezonu - Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym.
Kolarze i ksiądz Bartek

 

- Tym razem jechaliśmy do Włoszakowic. Od września pracowaliśmy na to wydarzenie – mówi nam szef ekipy Bosco Ks. Bartłomiej Przybylski.

- Startowało 3 naszych żaków, 1 młodzik, 4 juniorów młodszych, 1 junior i 1 juniorka. Najlepsze osiągnięcia to: 4 miejsce w młodzikach - Grzegorz Boiński, 7 miejsce w żakach - Wojtek Cierpicki, 9 miejsce w juniorkach - Weronika Tabała, 13 miejsce w żakach - Stanisław Stachowicz, 17 miejsce w juniorach młodszych - Miłosz Marciniak, 20 miejsce w żakach dla Dawida Harendy, 24 w juniorach - Maksymilian Brożyna, 35 miejsce w juniorach młodszych - Karol Harenda, 61 miejsce w juniorach młodszych - Wiktor Grzegorek, 63 miejsce Dawid Soczywko - junior młodszy – wylicza opiekun pilskiej grupy.

Sezon przełajowy tymi mistrzostwami został już zakończony. Pilanie jednak szykują się na kolejną imprezę. Tym razem w samej Pile.

Będzie to Puchar Zdobywców Wału Pomorskiego w kolarstwie przełajowym na stadionie żużlowym. Imprezę zaplanowano na14 lutego.

fot. Wojciech Krzyżański


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: lotnisko SzopenaTreść komentarza: Podobno latał do Ameryki, ażeby w Nowym Jorku szukać pederastów, gejów, ciet.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 11:59Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.Autor komentarza: DupnikTreść komentarza: Też tak uważam, że pedał jest on.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 11:58Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.Autor komentarza: O!Treść komentarza: Ja żem zauważyła, że ten łysoń w koszuli ma jakieś odruchy pedalskie, bo na przykład lubi się dotknąć do jasia hejterka od tyłu. A właśnie pederaści są aktywni od tyłu. Nie to co lesby. Możliwe, że ten ociec jest multibinarny.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 11:56Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.Autor komentarza: gadka o gadachTreść komentarza: Waran z Komodo. Dobre. Osobowość redaktora pijaka pasuje. Nie tak dawno zaoferował się w programie publicystyczno - satyrycznym "Szydercy" do ubogacenia "jasia hejterka" w resztki niedochlane , ale pełne różnych żywych organizmów zakaźnych, gilów z nosa, grzybów, bakterii, wirusów, riketsji, prionów, patologicznej śliny ochlapusa. Waran z Komodo też posługuje się swoimi wyciekami z paszczy dla zatrucia ofiary zabiegów dietetycznych. Kto to taki? To Mariusz Szalbierz.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 11:32Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: PlażowiczTreść komentarza: To miejsce, w którym niejaki Janusz L. LeMan Kobra (itp.) dopuszczał się szemranych interesów w szarej strefieData dodania komentarza: 3.05.2026, 13:47Źródło komentarza: Modernizacja plaży w TucznieAutor komentarza: uzupełnienieTreść komentarza: Jeszcze Utkin, Barabasz i Ceranowski mieszczą się przy tym samym stoliku konsumentów.Data dodania komentarza: 1.05.2026, 12:11Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama