Tak naprawdę nie wiedzieliśmy co Nas czeka i jak to co przygotowaliśmy spodoba się uczestnikom. Głównie mowa tu o organizowanym przez Nas biegu, który zazwyczaj odbywał się na stadionie, a w tym roku biegaliśmy wirtualnie. Co roku na stadionie mieliśmy coś w rodzaju rodzinnego pikniku, były licytacje, grochówka, bieganie i rodzinne spotkania. W tym roku pomimo tego, że nie mogliśmy się spotkać, jak widać po wyniku orkiestra grała niemal, że w każdym sercu. Kwestowało z Nami 80 wolontariuszy, wirtualnie biegało przez tydzień 650 biegaczy z całej Polski, a licytacje które prowadzimy nadal na allegro: www.licytacje-wosp.pl można powiedzieć stały się popularne nawet w Hiszpanii, bo tam zostanie wysłana koszulka Michała Kubiaka, która została wylicytowana za 6700 zł. W licytacjach największy udział miała Dobrzyca, która w tym roku zebrała pokaźną sumę i udowodniła po raz kolejny, że razem możemy więcej! Zebraliśmy 184 369,70 zł a kwotą cały czas rośnie, bo licytacje nadal trwają. W tym Dobrzyca – 64 148 zł .
Reklama
To był inny finał niż poprzednie
mówi Blanka Ratajczyk, koordynator Sztabu przy SP 11:
- mario
- 02.02.2021 06:09 (aktualizacja 03.08.2023 05:50)

Data dodania:
02.02.2021 06:09
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: do Kolo
Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów.
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: doroboty, do roboty!
Treść komentarza: Jako redaktor naczelny 2004 - 2007 był znamienny balangą flaszkową 8 marca 2006, kiedy to na posiedzeniu zbiorowego ciała kierowniczego wytrąbił co najmniej półtora flaszki. A czaił się jeszcze na koniak dla dopicia.
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:24
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: bąrzór
Treść komentarza: Dla senatora Szejnfelda podajemy do wiadomości, że artykuł Szalbierza był komentarzem do jego podglądu i podsłuchu z opóźnieniem. W ogóle nasz żurnalista nie szczyci się finezyjną szybkością w myśleniu i pisaniu o zdarzeniach w tygodniku o zasięgu ponadregionalnym , chyba, że o flaszkach pitych w robocie.
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:19
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: lux veritatis
Treść komentarza: I musiał w ten interes wniknąć Mariusz Szalbierz, Jerzy Utkin, Sebastian Cyranek, Krzysztof Figiel, plus ekipy nagrywające, żeby zrobić porządek po swojemu, wychlać piwo z sokiem, popytać plażowiczów, czy podoba im się bar "Plaża Ty i Ja", czy można potajemnie kupić szklankę wódki, bo Mariusz potrzebuje, podobno do dezynfekcji butów z powodu wdepnął w gówno. Poza tym można użyć do zaszemrania w główce. A stara w tym czasie "tłok czekoladowy" z kumplem od wódki.
Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:10
Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie
Autor komentarza: wyrwij murom zęby krat
Treść komentarza: Rzecz w tym, że we wrześniu 2012 była nagła potrzeba ze strony Wielkiego Smrodatora, żeby obrzucić wiadrem gówna członków Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, którzy z piedestału baru U Doroty latem 2006 obserwowali zmaganie się zapitego w trupa klienta Baru U Przestępcy (tak właścicielka tw Aleksandra nazwała bar przy drodze DK10). Obudzony do roboty medialnej Mariusz Szalbierz znalazł archiwalną relację o bracie w wódce, co mu posłużyło do wypełnienia wiadra gówna, szczególnie na nielubianą sekretarz Stowarzyszenia. Że to śmiechu warte? A kogo w zbiorze czytelników Tygodnika Nowego obchodzi ten event śmieszny i przerażający głupotą?
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 10:35
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: konsument
Treść komentarza: Do zrzygania. Tak jak Sebastian Cyranek ze Złotowa w barze "Plaża Ty i Ja" w Tucznie 18 sierpnia 2013 roku przepełnił się piwem beczkowym.
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 09:12
Źródło komentarza: Wykopy w Parku Raczyńskich
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze