Tak naprawdę nie wiedzieliśmy co Nas czeka i jak to co przygotowaliśmy spodoba się uczestnikom. Głównie mowa tu o organizowanym przez Nas biegu, który zazwyczaj odbywał się na stadionie, a w tym roku biegaliśmy wirtualnie. Co roku na stadionie mieliśmy coś w rodzaju rodzinnego pikniku, były licytacje, grochówka, bieganie i rodzinne spotkania. W tym roku pomimo tego, że nie mogliśmy się spotkać, jak widać po wyniku orkiestra grała niemal, że w każdym sercu. Kwestowało z Nami 80 wolontariuszy, wirtualnie biegało przez tydzień 650 biegaczy z całej Polski, a licytacje które prowadzimy nadal na allegro: www.licytacje-wosp.pl można powiedzieć stały się popularne nawet w Hiszpanii, bo tam zostanie wysłana koszulka Michała Kubiaka, która została wylicytowana za 6700 zł. W licytacjach największy udział miała Dobrzyca, która w tym roku zebrała pokaźną sumę i udowodniła po raz kolejny, że razem możemy więcej! Zebraliśmy 184 369,70 zł a kwotą cały czas rośnie, bo licytacje nadal trwają. W tym Dobrzyca – 64 148 zł .
Reklama
To był inny finał niż poprzednie
mówi Blanka Ratajczyk, koordynator Sztabu przy SP 11:
- mario
- 02.02.2021 06:09 (aktualizacja 03.08.2023 05:50)

Data dodania:
02.02.2021 06:09
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze