Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

To był inny finał niż poprzednie

mówi Blanka Ratajczyk, koordynator Sztabu przy SP 11:
To był inny finał niż poprzednie

Tak naprawdę nie wiedzieliśmy co Nas czeka i jak to co przygotowaliśmy spodoba się uczestnikom. Głównie mowa tu o organizowanym przez Nas biegu, który zazwyczaj odbywał się na stadionie, a w tym roku biegaliśmy wirtualnie. Co roku na stadionie mieliśmy coś w rodzaju rodzinnego pikniku, były licytacje, grochówka, bieganie i rodzinne spotkania. W tym roku pomimo tego, że nie mogliśmy się spotkać, jak widać po wyniku orkiestra grała niemal, że w każdym sercu. Kwestowało z Nami 80 wolontariuszy, wirtualnie biegało przez tydzień 650 biegaczy z całej Polski, a licytacje które prowadzimy nadal na allegro: www.licytacje-wosp.pl można powiedzieć stały się popularne nawet w Hiszpanii, bo tam zostanie wysłana koszulka Michała Kubiaka, która została wylicytowana za 6700 zł. W licytacjach największy udział miała Dobrzyca, która w tym roku zebrała pokaźną sumę i udowodniła po raz kolejny, że razem możemy więcej! Zebraliśmy 184 369,70 zł a kwotą cały czas rośnie, bo licytacje nadal trwają. W tym Dobrzyca – 64 148 zł .


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: kokosza Nel Treść komentarza: Informujemy Szalbierza i Barabasza, że w drodze podglądu i podsłuchu uzyskaliśmy wiedzę o ofercie pieluchomajtek, o których wspominali w jednym z odcinków programu "Szydercy" w trosce o dupę Lemanowicza reprezentowanego przez "jasia hejterka". Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: do Kolo Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: doroboty, do roboty! Treść komentarza: Jako redaktor naczelny 2004 - 2007 był znamienny balangą flaszkową 8 marca 2006, kiedy to na posiedzeniu zbiorowego ciała kierowniczego wytrąbił co najmniej półtora flaszki. A czaił się jeszcze na koniak dla dopicia. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:24 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: bąrzór Treść komentarza: Dla senatora Szejnfelda podajemy do wiadomości, że artykuł Szalbierza był komentarzem do jego podglądu i podsłuchu z opóźnieniem. W ogóle nasz żurnalista nie szczyci się finezyjną szybkością w myśleniu i pisaniu o zdarzeniach w tygodniku o zasięgu ponadregionalnym , chyba, że o flaszkach pitych w robocie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:19 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: lux veritatis Treść komentarza: I musiał w ten interes wniknąć Mariusz Szalbierz, Jerzy Utkin, Sebastian Cyranek, Krzysztof Figiel, plus ekipy nagrywające, żeby zrobić porządek po swojemu, wychlać piwo z sokiem, popytać plażowiczów, czy podoba im się bar "Plaża Ty i Ja", czy można potajemnie kupić szklankę wódki, bo Mariusz potrzebuje, podobno do dezynfekcji butów z powodu wdepnął w gówno. Poza tym można użyć do zaszemrania w główce. A stara w tym czasie "tłok czekoladowy" z kumplem od wódki. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:10 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie
Reklama
Reklama