Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Co nowego w Tygodniku Nowym?

Od wtorku 23 lutego w punktach sprzedaży dostępny jest już kolejny numer Tygodnika Nowego? Co tym razem przygotowali dla czytelników nasi dziennikarze?
Co nowego w Tygodniku Nowym?

W najnowszym numerze Tygodnika Nowego przeczytacie m.in.:

Śmiertelny wypadek na tzw. Górce Podanińskiej w Chodzieży. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu

26-latek zgwałcił w Skokach biegaczkę. Policja zatrzymała mężczyznę po 24-godzinnej obławie. Sprawca przyznał się już do czynu

Kaczory chcą być miastem. Jakie mają szanse? 

Piła odrzuca wsparcie w ramach programu "Sportowa Polska", czyli o sprawie stadionu przy Bydgoskiej

Hala przy Pola w Pile o krok. Zobacz zdjęcia z wnętrza obiektu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ciekawska podfruwajka 28.02.2021 15:51
Ale który Stokłosa, bo w rejonie oddziaływania TN są: Henryk, Łukasz, Tomasz?

lotnik pilot 28.02.2021 19:37
Wiadomo, że Henryk Tadeusz. Bywał na blogowisku Tygodnika Nowego przed jego nagłą śmiercią i ponowną reintrodukcją w nowym formacie. Senatorzył, bijał pasem parcianym niesfornych. I co jeszcze, że hoho! Tamci dwaj to cieniasy-szczupaki.

pamięć absolutna 28.02.2021 15:34
Można otrzepać z naftaliny i sykatyw takie tuzy gminnej żurnalistyki rustykalnej, jak Korczyc, Stokłosa, Maciaszczyk, Włoch, Barabasz Agnieszka, Konek, Łoboda.

Papaker 28.02.2021 22:36
Jeszcze Zdunek, Markowski od sportu, Kin, Czapla-Furtacz, Kujawa i Piątek-Paprykarz

chała hienom 01.03.2021 12:37
Szczególnie Zdunek, który otrzymał tytuł Hieny Dziennikarskiej 2013 za publikację na łamach Tygodnika Nowego sfałszowanego przez siebie dokumentu ze spotkania Zapomnianych - Niepokornych.

Pawełek 27.02.2021 13:01
Czy Szalbierz znowu jakiś tekst zamieści na łamach Tygodnika Nowego? A może oprócz niego wróci Paweł Kujawa z Budzynia, który pisał tak mdłe teksty, że się spać przy nich chciało? Ale za to jak wychwalał walory szefowej!

Perseverance 06.03.2021 12:26
Ciekawe, czy dzisiaj szefowa jest nadal szefową, czy odleciała jak łazik marsjański?

Szarfworujew 25.02.2021 13:36
Tygodnik nowy a właściciel stary.

osservatore Pilano 06.03.2021 12:28
Kolejni byli redaktorzy naczelni też już starzy, sterani chlaniem w pracy, pomarszczeni od kaców, koślawi i dupiaci.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: pilak Treść komentarza: O ile zauważył żem Szalbierza nagrodzonego w kulturze pilskiej, to ja dziękuję, przeprowadzam się do innej miejscowości. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:39 Źródło komentarza: 20 lat rozwoju kultury (i nie tylko) w Pile i okolicach – świętujemy rocznicę przystąpienia Polski do UE Autor komentarza: lux veritatis Treść komentarza: Można, ale to by mogło być uznane za mowę nienawiści, hejt medyczno - latrynowy. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:35 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: pytak Treść komentarza: nie można powiedzieć po prostu, że się zesrała? Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:31 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: noenatologia 1962 Treść komentarza: Podobno mamusia narobiła kupy przy porodzie, padło na ciemiączko Mariusza i już tam zostało, że nawet nie ma bruzdy. Mariusz jest gładkomózgowcem. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:28 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: Liga Obrony Cnoty Treść komentarza: Ostatnio Milena Szalbierz - Semrau, primo voto Witosławska, zaproponowała Januszowi Lemanowiczowi zawarcie znajomości portalowej fejsbukowej. Co to znaczy, nie wiadomo. Mamy nadzieję, że nie jest to podpucha jak z Kamilem Ceranowskim Grupy Redakcyjno - Realizacyjnej Vectra Media express TV Piła ul Dąbrowskiego 8 w roku 2012. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 11:25 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Liga Obrony Cnoty Treść komentarza: Tak, kapusta, to kapuś, a po rusku - ulubionej mowie Szalbierza - stukacz. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 11:13 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama