SP 2 będzie dostosowane pod przedszkole

  • 24.03.2021, 17:39
  • Krzysztof Kuźmicz
SP 2 będzie dostosowane pod przedszkole
Rusza zapowiadana przebudowa w Szkole Podstawowej nr 2 w Pile, tak by od nowego roku szkolnego można było przyjąć dzieci z likwidowanego Przedszkola Publicznego nr 7.

Jak wynika z dokumentacji przetargowej, wykonawca będzie miał 135 dni od momentu podpisania umowy na uporanie się z zadaniem. To zagranie dość ryzykowne, bo oznacza, że prace będą się najprawdopodobniej toczyć aż do ostatnich dni wakacji. Jakiekolwiek przesunięcie terminów, np. rozstrzygnięcia przetargu czy opóźnienia samych prac mogą spowodować, że sale nie zostaną oddane w terminie.

Niemniej na ten moment trudno zakładać realizację czarnego scenariusza. Przenosiny Przedszkola Publicznego nr 7 do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 mają stać się faktem od nowego roku szkolnego. Z tego też powodu planuje się adaptację pomieszczeń, tak by dostosować je do potrzeb najmłodszych.

Sam zakres prac obejmuje m.in. adaptację czterech sal lekcyjnych z zapleczem sanitarno-szatniowym czy przebudowę placu zabaw, tak by mogły z niego korzystać również młodsze dzieci.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe