Kolejny hejter, tym razem w Złotowie. "Przykładacie rękę do ludobójstwa", "burmistrz debil i złodziej"

  • 26.03.2021, 11:02 (aktualizacja 26.03.2021, 11:10)
  • Redakcja
Kolejny hejter, tym razem w Złotowie. "Przykładacie rękę do ludobójstwa",…
Kolejny hejter w ataku. Tym razem właściciel restauracji, która została niedawno otwarta mimo zakazu, a który w międzyczasie otrzymał 10 tysięcy złotych kary zaatakował burmistrza Złotowa, którego nazwał "debilem i złodziejem", jak również Radę Miasta. "Przykładacie rękę do ludobójstwa", "możecie mi zrobić loda" - pisał.

Kilka dni temu pisaliśmy o hejterze z Lipki, który najprawdopodobniej trafi przed oblicze sądu. Spośród licznych negatywnych komentarzy pod adresem owego hejtera i wspierających wójta Lipki znalazła się także garstka osób mających przeciwne zdanie. W tym gronie był między innymi właściciel złotowskiej restauracji, która od niedawna funkcjonuje, mimo zakazu. Jak widać, konsekwencje prawne jakie grożą hejterowi z Lipki nie przekonały go do wyciągnięcia wniosków. Co więcej, poszedł o krok dalej i sam zaatakował Radę Miasta, oskarżając ją o przykładanie ręki do ludobójstwa poprzez swoją bierność. Burmistrza Złotowa nazwał z kolei "debilem i złodziejem", oskarżając o chęć przejęcia nieruchomości. Z kolei obie ofiary swojego hejtu - burmistrza i Radę - wrzucił do jednego worka w kolejnym zdaniu, pisząc że mogą mu...zrobić loda. 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
:)
:) 11.05.2021, 12:30
następny skazany będzie z Piły
sztuka kochania
sztuka kochania 05.05.2021, 11:04
Loda możesz mi zrobić debili...
Wydaje mi się, że po słowie "zrobić" powinien być przecinek. Według pani profesoressy Moniki Płatek w układach gejowskich i trybadyjskich rodzi się więcej dzieci, ale paszczowo-prąciowe kontakty są ryzykiem mnożenia debilizmu prokreacyjnego. Nie wiadomo, jak jest w razie lempartyzmu-żukowszczyzmu erotycznego.
bzyk
bzyk 05.05.2021, 10:55
Wygląda na to, że Arkadiusz jest pedziem proponując bzykanie paszczowo - prąciowe.
niepoliglota
niepoliglota 05.05.2021, 10:46
Czy "no hate" znaczy człowiek bezdomny?

Pozostałe