Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Wracamy na boiska!!!

Na tę informację czekaliśmy z niecierpliwością!
Wracamy na boiska!!!

19 kwietnia otwarte zostaną żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. Dopuszczona będzie także możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

- Od 19 kwietnia dopuszczamy możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (do 25 osób) - przekazał na specjalnej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Jak ważna to wiadomość dla drużyn amatorskich, nie trzeba dwa razy mówić.

Jak wiemy do tej pory, ekipy z niższych ligi były ,,zamrożone” Nie grały, a trenowały głownie biegowo, w tajemnicy indywidualnie, po lasach głównie.

Teraz wszystko wskazuje, że od poniedziałku obostrzenia w tym kontekście, zostają obluzowane.

W weekend 24/25 wracamy na boiska!

Dużo zdrowia!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WeronikaTreść komentarza: Gdyby Ciechan nie walnął w roku 2020, to by dzisiaj mógł podlecieć do starego kumpla z wiochy wiedząc, że wnuczka skończyła 15 lat i już można.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:44Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: Pesel nie kłamieTreść komentarza: Obecnie wypowiemy się jako chętni do walenia chłopcy z sąsiedztwa, że w prima aprilis nasza panienka z plaskatym noskiem osiągnęła stan, że można walić bez pytania mamusi, tatusia, dziadka.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:36Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: radzioTreść komentarza: Węgry wróciły do Europy, ale za to Rumunia wychodziData dodania komentarza: 8.05.2026, 01:01Źródło komentarza: Jak Budapeszt przywraca wiarę w 176 mandatówAutor komentarza: radzioTreść komentarza: Ekipa Tuska za to beknie i to sromotnieData dodania komentarza: 8.05.2026, 00:58Źródło komentarza: Obecny rząd ogranicza dostęp do służby zdrowiaAutor komentarza: poprygunija strekozaTreść komentarza: Heniek buja się na legendzie senackiej już 20 lat po wyrugowaniu go przez wyborców. Chwilowa reintrodukcja w 2007, to pomyłka elektoratu i hańba Głowskiego, który jak w konik polny z bajki La Fontana raz sobie senatorzył, raz prezydencił, raz posłował.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 15:03Źródło komentarza: Rocznicowe odznaczenie dla Henryka StokłosyAutor komentarza: luogotenenteTreść komentarza: Gminne dziennikarstwo mafijne północnej Wielkopolski niewiele wymaga sprawności w poszukiwaniu prawdy od swoich viceré zarządzających losami ludzi z innym zdaniem w sprawach, których tok zarezerwował dla siebie the Godfather podśmierdujący ścierwem zwierzęcym z piedestału Senatu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:40Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.
Reklama
Reklama