ENEA kończy z PTPS!

  • 30.04.2021, 20:18
  • mario
ENEA kończy z PTPS!
To było raczej nieuniknione. Kończy się przygoda, wielka historia pilskiego klubu. Kończy się także mariaż z jakże potrzebnym w obecnym czasach sponsorem tytularnym.

W specjalnym komunikacie Enea PTPS czytamy:

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej SA oraz Enea S.A. informują o zakończeniu współpracy sponsorskiej.

Od 2017 r. Enea wspierała klub i zawodniczki PTPS Piła pamiętając o historycznych sukcesach klubu na krajowych i europejskich parkietach siatkarskich. Były to cztery sezony pełne sportowych emocji.

Od początku współpracy z pilskim klubem Enea znała wymagającą sytuację PTPS-u i w ramach sponsoringu wspierała Klub w próbie odbudowy i nawiązania do dawnych sukcesów sportowych. Niestety zapoczątkowane przed 2017 r. trudności finansowe, mimo wielu podejmowanych prób i działań władz Klubu, uniemożliwiają realizację bieżącej umowy między PTPS Piła i Eneą. Z tego względu strony podjęły decyzję o rozwiązaniu umowy sponsoringowej.

Klub PTPS Piła dziękuje sponsorowi za współpracę, która przez kilka minionych lat niosła radość wszystkim kibicom pilskiej siatkówki.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe