Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Laptop w nagrodę

W piątek 25 czerwca 2021 roku, o godzinie 14:30 w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile (ul. Królowej Jadwigi 2, 64-920 Piła), nastąpi wręczenie nagród Uczniom, którzy zdobyli nagrodę główną w konkursie: "Nasz pomysł na ochronę środowiska" - dbam o środowisko. Każdy z Uczniów otrzyma laptopa, natomiast Szkoła nagrodę w wysokości 3 500 złotych.
Laptop w nagrodę

Tematyka organizowanego od kilku lat przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Konkursu dotyczy szeroko rozumianej ochrony środowiska. Jego celem jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr, występujące w otaczającym nas świecie.

Przedmiotem tegorocznej edycji Konkursu  „Nasz pomysł na ochronę środowiska" – Dbam o środowisko, było wykonanie przez trzyosobowy zespół uczniów pochodzących z jednej szkoły kalendarza ściennego na rok 2022, propagującego zachowania proekologiczne, przyczyniające się do ochrony środowiska. W Konkursie wzięli udział uczniowie klas 6, 7 i 8 z 222 szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

 

„Zadaniem samorządu niezależnie od szczebla, ale też zadaniem każdego dorosłego jest edukowanie młodych ludzi, a przede wszystkim mądre i cierpliwe wspieranie ich proekologicznych postaw i wyborów" - podkreśla Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczący Kapituły Konkursu.

 

Więcej informacji o konkursie i Gali znajdziecie Państwo na stronie umww.pl.

Przy tej okazji zapraszamy na konferencję prasową, w której udział wezmą:

Pan Jacek Bogusławski - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego,

Pani Beata Dudzińska - Zastępca Prezydenta Piły,

Pan Grzegorz Wądłowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

nerwus zarąbisty 18.07.2021 18:38
przebrzmiałość przeszłości, aż mnie to - k...wa złości!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Lisa Donato Treść komentarza: For 43 years, I struggled with bad credit due to my own poor decisions, and my credit score was around 490. When my girlfriend and I decided to buy a house, a mortgage broker informed us that it would be impossible to secure a mortgage with my credit score. As a result, she referred me to a company called HACK MAVENS CREDIT SPECIALIST, assuring me of their professionalism and ability to assist with credit improvement. Upon contacting them, I was impressed by their professionalism and they assured me that they could help. In less than 6 days, my credit score skyrocketed to 785, and they also successfully resolved issues in my credit report, including the bankruptcy. I am incredibly satisfied with their service and would highly recommend HACK MAVENS CREDIT SPECIALIST for reliable credit repairs. You can reach them at H A C K M A V E N S 5 [AT] G M A I L [DOT] COM or at [+] [1] [2 0 9] [4 1 7] – [1 9 5 7]. Thanks to their help, my girlfriend and I are now proud homeowners. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:54 Źródło komentarza: XIX. Festiwal „Z Przytupem” Autor komentarza: t€macz z ruskiego Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: co kto ma gdzie Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Szydercy Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama