O puchar komendanta

  • 08.07.2021, 23:40
  • iej
O puchar komendanta
3 lipca 2021 roku, na łowisku specjalnym w Stobnie, rozegrano VI Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Pile, w których udział wzięło 14 strażaków, zarówno zawodowych, jak i ochotników.

Zbiórka wszystkich uczestników odbyła się o godz. 8:00 gdzie po rozlosowaniu i zajęciu stanowisk od godz. 8:30 rozpoczęły się zawody, które ze względu na pogodę wyjątkowo trwały do godz. 12:30. Po zakończeniu zawodów nastąpiło oficjalne ważenie złowionych ryb. Podium zawodów przedstawia się następująco:

Miejsce I – Krzysztof Kobos – KP PSP Piła, z wynikiem 9,3 kg
Miejsce II – Marcin Manthey – KP PSP Piła, z wynikiem 8,8 kg
Miejsce III – Mariusz Smołuch– Emeryt KP PSP Piła, z wynikiem 2,5 kg

Wręczenia pucharu, okolicznościowych medali i nagród dokonał Komendant Powiatowy PSP w Pile st. bryg. Rafał Mrowiński, który był również czynnym uczestnikiem zawodów. Poza sportową rywalizacją zawody były okazją do integracji środowiska, na co wszyscy uczestnicy zwrócili uwagę i zgodnie zadeklarowali udział w kolejnych tego typu zawodach.

Tekst i zdjęcia: st. sekc. Krzysztof Kobos, KP PSP Piła

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe