Hania niczym kozica

  • 10.07.2021, 21:57 (aktualizacja 10.07.2021, 22:08)
  • mario
Hania niczym kozica
- Jak na osobę, która nie trenuje górek mój start określam całkiem przyzwoicie…

To były Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Polanicy Zdrój. Kobiety rywalizowały na dystansie 5 kilometrów. Zdziwienie było ogólne, gdy na siódmym miejscu, w Open, linię mety przekroczyła Hanna Krajewska z Piły.

O więcej na linii mety okazało się, że Pilanka czasem 32.36 jest druga w kat OPEN wśród kobiet, ba a pierwsza w kategorii K18-29. Ponadto Hanna sklasyfikowana został na drugim miejscu - Premia Górska!

Jak pamiętamy Ma z sobą wiele fajnych występów w PLKS Gwda.

Teraz spełnia się w Nordic Walking. Ba jest w kadrze Polski Nordic Walking!!!

- Jak na osobę, która nie trenuje górek wyszło całkiem przyzwoicie, tak myślę. Oprócz zmęczenia, czuję ogromną radość i zadowolenie – mówiła nam po ukończeniu startu w Polanicy.

- Chcę podziękować wszystkim, którzy również przyczynili się do tego sukcesu. Przede wszystkim moim rodzicom za wsparcie, trenerowi Doktor Witczuk i z tego miejsca złożyć najlepsze życzenia urodzinowe, firmom SALCO oraz BartFan, najlepszej drużynie NWPL, wszystkim kibicom, zawodnikom i organizatorom za tak wiele ciepłych słów, złożonych gratulacji. Dziękuję również Jolanta Oleszczuk , Henia Teichert , Danuta Postek za wspólną i bezpieczną podróż.

Gratuluję wszystkim zawodnikom dzisiejszej imprezy, a zwłaszcza Erwina Wilusz, bo było bardzo mocno!!!

My przyłączamy się do gratulacji. Trzymaj się mocno i spełniaj marzenia.

Mariusz Markowski

Uwaga na Jastrowie!

Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking 9 października 2021 r. w Jastrowiu.

To kolejna absolutna nowość sezonu 2021, jaką wprowadza się jako pierwszą w Polsce, a może i na świecie !

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe