W lasku przy Mickiewicza zebrali trzy tony odpadów

  • 02.08.2021, 11:58 (aktualizacja 02.08.2021, 11:59)
  • Krzysztof Kuźmicz
W lasku przy Mickiewicza zebrali trzy tony odpadów
Altvater, Klub Dobrego Klimatu oraz pilanie, którzy spontanicznie dołączyli do akcji w ciągu zaledwie dwóch godzin zebrali aż trzy tony odpadów. Taką ilość wynieśli z lasku komunalnego przy ulicy Mickiewicza.

Akcja odbywa się już w Pile od kilku miesięcy i – niestety – za każdym razem przynosi niechlubne wyniki. Tym razem zaledwie dwie godziny wystarczyły, by wynieść z lasku aż trzy tony odpadów. Z drugiej strony cieszy na pewno fakt, że coraz więcej osób angażuje się w sprzątanie, dzięki czemu kolejne miejsce w Pile zostało oczyszczone. I oby tak już zostało. 

-Mamy ogromną nadzieję, że z lasem przy ul. Mickiewicza będzie tak, jak z pozostałymi miejscami, które uprzątnęliśmy i które teraz mimo upływu czasu nadal wyglądają dobrze – dodaje dyrektor generalny Altvater Piła Tomasz Bielański.
– Dziękujemy wszystkim za przybycie i poświęcenie swojego wolnego czasu na rzecz Piły i środowiska naturalnego.

Kolejna akcja sprzątania Piły zaplanowana jest na 28 sierpnia na pilskim Podlasiu.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe