Tak! pobiegniemy

  • 27.08.2021, 09:47
  • mario
Tak! pobiegniemy
Może będzie nas nawet ponad 2000! Zostało do jutra jeszcze 20 miejsc! Wszystko zgodnie z obowiązującymi procedurami, obostrzeniami, dotyczącymi pandemii Covid 19. Ale pobiegniemy! 30 Jubileuszowy Półmaraton w Pile tuż, tuż.

 

Trasa Półmaratonu, który od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, posiada atesty AIMS, IAAF i PZLA. Na 6., 11. i 15. kilometrze znajdują się punkty odżywcze. Na całej trasie – liczna grupa kibiców, która – bez względu na pogodę – jak zawsze będzie wspierać wszystkich zawodników: zarówno profesjonalistów, jak i debiutantów.

W dobie wielkiej niepewności, pandemii koronawirusa, jaka opanowała cały świat, terminy wszelkiego biegów imprez masowych były systematycznie odwoływane. Taki los spotkał także Półmaraton Signify 2020.

Henryk Paskal, chwile niepewności związane z jego sportowym – mającym już 30 lat – dzieckiem, miewał i w tym roku.

Ale już wiadomo! W niedzielę, 5 września, punktualnie o 11:00, rozpocznie się 30. Półmaraton Signify Piła.

Mimo piętrzących się problemów i niesprzyjających okoliczności, biegacze wracają na ulice miasta nad Gwdą.

P.s W związku z dużą ilością zapytań możliwość przeniesienia opłaty startowej (cesja opłaty startowej) na innego uczestnika w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w biegu została przedłużona do jutra czyli do dnia 28.08.2021r., po dokonaniu dodatkowej opłaty 17 zł.

fot. Daniel Balukiewicz

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe