Pobiegnij dla Mariusza w 30. Międzynarodowym Półmaratonie Signify Piła

  • 03.09.2021, 07:45
  • mario
Pobiegnij dla Mariusza w 30. Międzynarodowym Półmaratonie Signify Piła
Uczestnicy 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła mogą wziąć udział w akcji charytatywnej „biegnę dla…” i pomóc Mariuszowi. Wystarczy, że do koszulki startowej przypną kartkę z napisem „biegnę dla Mariusza” i dotrą z nią do mety. Organizatorem akcji jest Fundacja PKO Banku Polskiego

Do akcji „biegnę dla Mariusza” może dołączyć każdy uczestnik 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła odbywającego się w Pile w niedziele 5 września br. W zamian za zaangażowanie biegaczy, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na rzecz beneficjenta.

Mariusz uległ poważnemu wpadkowi, w wyniku którego amputowano mu nogę. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz protezy. Mariusz jest podopiecznym Stowarzyszenia Dajmy Szansę Naszym. Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Mariusza” będzie można odbierać w biurze zawodów w czasie jego pracy.

Fundacja PKO Banku Polskiego od 2013 roku organizuje akcje charytatywne „biegnę dla…”. Dotąd odbyło się ich już ponad 460, a Fundacja wsparła ponad 520 beneficjentów łączną kwotą prawie 6,2 mln zł. W akcje pomocy zaangażowało się prawie 209 tys. biegaczy.

Akcja „biegnę dla…” to inicjatywa wpisująca się w ideę programu PKO Banku Polskiego „PKO Biegajmy razem”. Więcej o programie łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności można przeczytać na stronach:

https://bankomania.pkobp.pl/sport/;

https://facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem;

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem;

https://twitter.com/biegajmy_razem

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe