Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Pobiegnij dla Mariusza w 30. Międzynarodowym Półmaratonie Signify Piła

Uczestnicy 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła mogą wziąć udział w akcji charytatywnej „biegnę dla…” i pomóc Mariuszowi. Wystarczy, że do koszulki startowej przypną kartkę z napisem „biegnę dla Mariusza” i dotrą z nią do mety. Organizatorem akcji jest Fundacja PKO Banku Polskiego
Pobiegnij dla Mariusza w 30. Międzynarodowym Półmaratonie Signify Piła

Do akcji „biegnę dla Mariusza” może dołączyć każdy uczestnik 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła odbywającego się w Pile w niedziele 5 września br. W zamian za zaangażowanie biegaczy, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na rzecz beneficjenta.

Mariusz uległ poważnemu wpadkowi, w wyniku którego amputowano mu nogę. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz protezy. Mariusz jest podopiecznym Stowarzyszenia Dajmy Szansę Naszym. Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Mariusza” będzie można odbierać w biurze zawodów w czasie jego pracy.

Fundacja PKO Banku Polskiego od 2013 roku organizuje akcje charytatywne „biegnę dla…”. Dotąd odbyło się ich już ponad 460, a Fundacja wsparła ponad 520 beneficjentów łączną kwotą prawie 6,2 mln zł. W akcje pomocy zaangażowało się prawie 209 tys. biegaczy.

Akcja „biegnę dla…” to inicjatywa wpisująca się w ideę programu PKO Banku Polskiego „PKO Biegajmy razem”. Więcej o programie łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności można przeczytać na stronach:

https://bankomania.pkobp.pl/sport/;

https://facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem;

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem;

https://twitter.com/biegajmy_razem


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: you will lose this girlTreść komentarza: Czy to Kaja, która na portalu Ceranowskiego nawoływała "Leman do więzienia" w czasokresie, gdy Smyczyński nieprawomocnie skazał Lemana na 10 miesięcy więzienia. Sprawa upadła, bo okazało się, że nie ma aktu oskarżenia. Ale Smyczyński uparcie trwał przy stanowisku, że Leman żądając ustalenia autorstwa aktu oskarżenia chce tworzyć koszty sądowe i przewlekać postępowanie. To są przykłady ćwokowiska w układach koteryjnych gminnych. Bo o ile to jest ta Kaja, to Kunicka, obecnie znowu redaktoressa Tygodnika Nowego. Już raz kiedyś przyczłapała do żony Lemana z pokutną supliką o wybaczenie, bo to dla chleba robiła podłości medialne. Zostało jej wybaczone. Leman by nie wybaczył, bo by się nawet nie chciał odlać na jej błagania.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 16:11Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 15.Autor komentarza: СчастиеTreść komentarza: Wystarczyłoby Marek, żebyś się solidaryzował z Mariuszem, bo jemu nic nie brakuje w temacie dałna.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 15:57Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 15.Autor komentarza: MisiekTreść komentarza: Profesor Artur Hutnikiewicz UMK, doktor Ludwik Bąki UMK.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: pamiętnikTreść komentarza: Na przykład profesor Kazimierz Nowaczyk.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:17Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: My z kuchniTreść komentarza: Wąchanie smrodów swoich tytanów ubogacania atmosfery ziemskiej miazmatami trawiennymi i antyhigienicznymi jest jednym z celów posłannictwa żon wielkich redaktorów malutkich wydawnictw o żadnym znaczeniu dla świata. To chociaż niech napierdzą .Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:10Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: łasakTreść komentarza: W sprawie cła za rower z pedałami mógł się zwrócić do swojego guru Wielkiego Smrodatora o wspomożenie finansowe i mieć w naszym kraju coś tak wyjątkowego w swojej piękności rowerowej.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7
Reklama
Reklama