Spotkanie także z prekursorem!

  • 14.09.2021, 20:13
  • mario
Spotkanie także z prekursorem!
Mistrzostwa Polski Dzieci w Zielonej Górze, to przede wszystkim świetne zaprezentowanie się podopiecznych Jarosława Skury, ale także spotkanie z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim (9 dan) prekursorem Karate Tradycyjnego w Polsce i Honorowym Prezesem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto Pile, mile zaskoczyli nie tylko ich trenera.

W Zielonej Górze rywalizowało  aż 300-stu zawodników z całej Polski.

Najlepiej w tej okazałej stawce zaprezentował się Tobiasz Mila (5kyu). Ów w konkurencji kata zdobył pierwsze miejsce, w kumite był trzeci.

Świetnie pokazali się także Patryk, który w konkurencji kata (5kyu) był trzeci, Liliana Szklarek (5 kyu), w

konkurencji kata była druga, podobnie Zuzanna Grygier (kata). Z kolei Krzysztof Awrejcewicz w konkurencji kumite (7kyu ), podobnie jak Igor Piątkowski (8kyu), zdobył  trzecie miejsce.

Nasze gratulacje.

Wyjazd na Mistrzostwa Polski Dzieci zrealizowany został dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Pile.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi do Naszego Klubu, mieszczącego się w Pile przy ulicy Medycznej 18.

www.karate.pila.pl

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe