Tego jeszcze w Pile nie było!!!

  • 20.09.2021, 19:24
  • mario
Tego jeszcze w Pile nie było!!!
Starosta Pilski i Wolf Race zapraszają! Nie musisz tylko kibicować, także i Ty możesz wziąć udział!

Ninja Wolf Race - czyli pojedynek Współczesnych Wojowników Ninja, 25 września (sobota) od godz. 13.00 na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile. Do udziału w tej wspaniałej zabawie zaprasza Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski oraz przedstawiciele Wolf Race - Zapraszamy, wstęp wolny. 
To będzie kolejne wydarzenie na stadionie, które tym razem Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile organizuje wspólnie z zawodnikami WOLF RACE OCR Marcin Ćwirzeń. Ci, którzy ,,siedzą” w temacie, wiedzą iż ci właśnie ludzie biorą udział w mistrzostwach Polski, czy Europy i pokonują na dystansie wielu kilometrów ciężki tor przeszkód.  Ba, wykazuj się przy tym niesamowite techniki, sprawności i kondycję, a ich pokazy są niezwykle widowiskowe. 
W sobotę 25 września pokażą na co ich stać na Stadionie przy Okrzei! Nie musisz z nimi konkurować, ale możesz sprawdzi swoje siły w osobnej kategorii! 
Tak! Zawodnikom będzie można nie tylko kibicować. Samemu również będzie można wziąć udział w zawodach. Tory przeszkód będą przystosowane dla dzieci i dorosłych.
Zapisy: w biurze zawodów w godz. od 11.00 do 13.00 lub przez stronę: https://foxter-sport.pl/ninja-wolf-race—wrzesien-2021
W programie także i wiele innych atrakcji, koncerty, dyskoteka, dla dzieci zamki dmuchane, wata cukrowa i bańki mydlane. Wydarzenie ma cel charytatywny, prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację dziennikarza Mariusza Markowskiego.

Tor przeszkód, m.in. wspinanie po linie, bieg po krzywej ścianie, przejście nad ziemi na kółkach gimnastycznych
Zawody wydolnościowe: przeskok przez skrzyni’, podnoszenie sztangi, przerzucanie opony
Pokazy sztuk walki: karate, boks, kickboxing
Robot Led Show
Dla dzieci: zamki dmuchane, bańki mydlane, wata cukrowa
Koncert Kil Folins, Pojedynek Didżejów – Dj Maniek vs. DJ Krzysztof Belak 

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe