Marszałek Bogusławski spotkał się z Olimpijkami

  • 22.09.2021, 11:48
  • Krzysztof Kuźmicz
Marszałek Bogusławski spotkał się z Olimpijkami
We wtorek 21 września Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego spotkał się z Justyną Franieczek i Klaudią Adamek.

W trakcie spotkania rozmawiano oczywiście o Olimpiadzie i Paraolimpiadzie w Tokio oraz tegorocznych sukcesach zawodniczek. Obie Panie dzieliły się również opiniami na temat kuchni w wiosce olimpijskiej oraz organizacji samych Igrzysk.  

 

Bardzo się cieszę, że jako Samorząd Województwa Wielkopolskiego możemy wspierać obie zawodniczki. Mam nadzieję, że już za trzy lata będziemy mogli podziwiać Wielkopolanki na Igrzyskach w Paryżu – Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

 

W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele sztabów: trenerzy obu Pań, Roman Marciniak i Kamil Całek oraz Janusz Drożdż, Prezes Klubu Sportowego Start Skrzatusz. Jacek Bogusławski podziękował wszystkim za wspólną pracę i zaangażowanie w rozwój
i sukces zawodniczek.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe