Ale kino!

  • 28.10.2021, 13:26
  • eEs
Ale kino!
Zakończyła się wyczekiwana z zainteresowaniem inwestycja w Łobżenicy. Dokonano odbioru „małego kina”, a niebawem nastąpi jego uroczyste otwarcie.

Całkowity koszt projektu wyniósł 429 360,31 złotych. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 - Działanie 4.4 „Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego”, Poddziałanie 4.4.1 „Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu”. Kwota dofinansowania to 150 000,00 zł.

Sala kinowa jest klimatyzowana. Pomieszczenie urządzono w ciepłym i kameralnym stylu. W środku mieści się 30 wygodnych foteli. Sedno stanowi jednak profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Duży ekran, projektor o wysokiej rozdzielczości oraz nagłośnienie kreujące przestrzeń wokół widza zapewniającą niepowtarzalne, filmowe doznania.

eEs

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe