Kamera termowizyjna dla strażaków z Dziembowa

  • 28.10.2021, 13:40
  • Anna Czapla-Furtacz
Kamera termowizyjna dla strażaków z Dziembowa
Ochotnicza Straż Pożarna w Dziembowie wzbogaciła się o nowy sprzęt. Dzięki otrzymanemu grantowi w ramach programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie” weszła w posiadanie kamery termowizyjnej.

Kamera termowizyjna to cenne wsparcie przy akcjach ratunkowych. Podniesie ich skuteczność, a jednocześnie pozwoli na rozszerzenie terenu działań jednostki. Została zakupiona w ramach programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

„WzMOCnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolski program grantowy, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej- informuje Urząd Gminy w Kaczorach. - Jest także adresowany do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z siedmiu konkretnych obszarów. Te obszary to: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie oraz inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DanielNergalski
DanielNergalski 24.11.2021, 12:26
Borubar pływający sześć dni w rzece (na przykład Gwdzie), może być trudny do uchwycenia przez kamerę termowizyjną. Może być natomiast wyczuwalny jako rozkładający sie trup. Wiadomo, że kto nas lubi temu nie śmierdzi a kto nas nie lubi, temu śmierdzi.
Barbie
Barbie 24.11.2021, 12:18
Czy Borubar będzie w kamerze?

Pozostałe