Tęczowe Serca – czyli przyjaciel dzieci

  • 04.01.2022, 09:41
  • mario
Tęczowe Serca – czyli przyjaciel dzieci
Marcina Ćwirzenia naszym Czytelnikom nie trzeba zbytnio przedstawiać. Od wielu lat zakochany w biegach survivalowych, trener i założyciel klubu biegowego Wolf Team w Trzciance. Zasłynął ostatnio pokonując RUNMAGEDDON SAHARA – wieloetapowy ekstremalny bieg terenowy, którego trasy prowadzą przez tereny pustynne, na obrzeżach pustyni Sahara w południowym Maroku. Nie tylko na łamach Tygodnika Nowego zasłynął dwukrotnie w popularnym programie Warrior Ninja.

Dziś staje przed ścianą by przypomnieć, podsumować ten szalony 2021 rok. Szykuję się na przyszły sezon by osiągnąć założony cel:  zostać mistrzem świata  Spartan Race Ultra USA AiG  zostać mistrzem Europy 21 km  Spartan Race AG oraz wywalczyć w Niemczech nominację na mistrzostwa świata w HYROX... I być nadal zdrowym sportowym świrem!

 

 

Czas podsumować ten pokręcony rok 2021 pod względem sportowym mimo, że sezon zaczął się od czerwca.

- W tym roku skupiłem się na biegach ultra i przygotowaniach do mistrzostw świata Spartan Race Poland  Ultra w USA czyli 24 godziny bieg w ciężkich zimowych górskich warunkach gdzie wywalczyłem już nominację lecz pandemia zablokowała mój cel - mówi Marcin.

Jego plan i przygotowania dały ogromny rezultat, co zaowocowało w biegach :

- Spartan Race   Ultra 52 km Andora w czasie  8:55:53 ponad  4000m wzniosu i staje na podium jako srebrny medalista, Spartan Race Ultra Malino Brno Słowacja ponad 52 km  w czasie  7:44:55 dając podium,

- Spartan Race Europa Champion Chip, 21 km Szwajcaria i zajmuje 18 miejsce AG gdzie popełniłem kilka błędów, Spartan Race  Super 11 km Poina Brasov Rumunia, ostatni start w sezonie i zdobywam złoty medal, Spartan Race Beast 21 km Poina Brasov Rumunia i zajmuje 10 miejsce Elite, Spartan Race Poland Super 11 km i Beast 21 km zajmuje 4 miejsce o 5 i 11 sekund.

- Wystartowałem również w Ninja Warrior Polska, Polska w Polsacie i dotarłem do półfinału a do finału brakował jeden mały wielki skok  z drążkiem. W tym roku zorganizowaliśmy wspólnie z WOLF TEAM  trzy edycje Wolf race ninja i jedna edycję bieg WOLF RACE OCR  gdzie łącznie wystartowało ponad 1000 osób. Jako gość specjalny na gali stowarzyszenia Radość z Życia  "Tęczowe Serca" otrzymałem wyróżnienie: laureat w kategorii " PRZYJACIEL DZIECI " wystartowałem w dwóch biegach do których mam sentyment czyli: Charytatywny MIKI RUN - Pomocna dłoń  1 miejsce oraz Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa  5 km - 1 miejsce oraz 10 km - 4 miejsce.

Największym osiągnięciem Marcina jest otworzenie studia treningowego WOLF BOX Trzcianka  w czasie największej pandemii i lockdown-e miejsce,  które stało się integracją wspaniałych ludzi, realizowaniu swoich celów oraz osiąganiu rzeczy o których wcześniej nikt nie myślał. 

- Jestem dumny z progresu klubowiczów a ich uśmiech daje motywację do dalszych działań w Wolf Box nie ma ściemniania czy prężenia się przed lustrem i pompowania ozdobnych mięśni tylko mamy piep...oną kuźnią siły i charakteru a mięśnie, siła , zwinność,  wydolność są gotowe na ogromne wyzwania i walkę.

Zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia grupowe i personalne.

Dziękuję za wsparcie moim bliskim i rodzinie na którą zawsze mogę liczyć oraz partnerów:

CBDmed  które dba o moje zdrowie w naturalne produkty CBD

WOLFTEAM najlepszą drużynę z duszą wilka

Fit Box  Catering Dietetyczny które dba o moje zdrowe i przepyszne posiłki 

ROYAL BAY Polska  z którym podjąłem współpracę i dba o moje mięśnie podczas wysiłku 

WOLF BOX TRZCIANKA gdzie przygotowuje siebie i podopiecznych  do wszystkich moich szalonych wyzwań

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
siedem krasnoludków
siedem krasnoludków 07.01.2022, 23:52
Obecnie w czasach rozplemu przedsięwzięć czerwonej zarazy pod tęczową flagą, tytuł "Tęczowe serca..." źle się kojarzy z pedalstwem wszelkiego autoramentu.
Dziennikarz musi być wszdzie, gdzie dzieje się coś
Dziennikarz musi być wszdzie, gdzie dzieje się coś 10.01.2022, 12:33
Wyjątkowym tropicielem pederastów był i podobno jest nadal, redaktor i wydawca portaliku i ulotki wydawanych we wsi na peryferiach. On to jako autor inicjatywy medialnej na portalu faktypilskie.pl zwołania na 18 lipca 2014 roku przemarszu zboczeńców przez Piłę doszukał się jakichś pedziów w Nowym Jorku.
Pytakiewicz - Przytakiewicz
Pytakiewicz - Przytakiewicz 10.01.2022, 12:35
Czy to może był Mariusz Szalbierz?
Dociekliwość w sieci
Dociekliwość w sieci 10.01.2022, 12:37
Chodzi o Mariusza Antoniego, czy Mariusza Józefa?

Pozostałe