Sukces, talent, pasja i ciężka praca

  • 06.04.2022, 09:01 (aktualizacja 06.04.2022, 09:08)
  • mario
Sukces, talent, pasja i ciężka praca
W miniony czwartek Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski, miał ogromną przyjemność nagrodzić twórców, artystów, animatorów kultury oraz sportowców, trenerów i działaczy za sukcesy, które odnieśli w 2021 r.

To już tradycyjnie, coroczne nagrody dla osób, których osiągnięcia przynoszą radość i satysfakcję mieszkańcom gmin powiatu pilskiego: miłośnikom sztuki, literatury, muzyki oraz kibicom sportu.

 

- W tym roku po raz pierwszy spotkaliśmy się w tak dużym gronie, których łączy jedno – sukces, na który składa się talent, pasja i ciężka praca – podkreślał Starosta.

 

- Zdaję sobie sprawę, że twórcom, aby mogli tworzyć i prezentować swoją sztukę należy pomóc i tworzyć warunki do rozwoju. Podobnie jak sportowcom. Potrzebne są obiekty, instytucje, osoby kreujące wydarzenia. Powiat Pilski wspierał i będzie wspierać Wasze działania – dodawał Eligiusz Komarowski.

Nagrodzeni na https://www.powiat.pila.pl/.../5072,nagrody-starosty\fot. Starostwo Piła

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe