LOKATOR(ów) nie zabrakło...

  • 10.05.2022, 08:42
  • mario
LOKATOR(ów) nie zabrakło...
Na niemal tradycyjnej trasie rozegrana została 13 edycja Papieskiego Bieg Przełajowego im. św. Jana Pawła II. Tegoroczna frekwencja nie zachwyciła, ale na trasie Skrzatusz – Stara Łubianka biegnących naliczyliśmy około setki.

Najszybciej blisko 8,5 kilometrową trasę pokonał nasz dobry znajomy z PLKS Gwda – Mikołaj Czechowicz. Zresztą faworyt tego biegu uzyskał świetny czas 28:33. O blisko pół minuty za Miłoszem linię pety przekroczył Marcin Palicki (Wysoka), a trzeci był także dobrze nam znany Szymon Drożdż (Stara Łubianka).

Wśród kobiet triumfowała Paulina Kłundukowska z Tarnówki przed Justyną Hałka z Łobza oraz Kamilą Kubińska z Osieka.

Zauważyliśmy, iż najszybszy z grupy biegowej Lokator Nieruchomości  był Jacek Kuźniacki, który nazajutrz w Poznaniu, na Wings For Life zaliczył dystans 25 km.

Podczas biegu przeszli się także maniacy nordic walking. Tutaj klasyfikację Wojciech Deja ze Złotowa, a wśród pań tryumfowała Marlena Michelus z Dobina.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe