Zaproszenie na Senioriadę!

  • 21.06.2022, 23:34
  • iej
Zaproszenie na Senioriadę!
W środę, 22 czerwca na Stadionie Powiatowym przy Okrzei odbędzie się wyjątkowy piknik dla seniorów z wieloma atrakcjami – Senioriada Powiatu Pilskiego. To pierwsze takie wydarzenie integrujące środowisko i o takiej skali.


Zapraszamy seniorów już od godz. 11.00.
W programie m.in.:
- występ kabaretu
- kiermasz rękodzieła,
- występy zespołów podopiecznych WTZ i DPS,️ występ taneczny pilskich SENIORIT,
- liczne pokazy: ratownicze, samoobrony, fryzjerskie, zumby,
- do tego porady zdrowotne, dietetyczne,
- dla wszystkich bezpłatna grochówka,
- oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Belak.    

Organizatorem pikniku jest Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile i Odział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile.
- Jako związek na terenie naszego okręgu mamy wiele kół działających w terenie. Z reguły spotykaliśmy się dotąd we własnym gronie.  W tym roku po raz pierwszy, dzięki pomocy Pana Starosty organizujemy duże spotkanie, w którym uczestniczyć będą członkowie także innych stowarzyszeń i organizacji seniorskich - mówi Leokadia Figurniak, prezes Oddziału Okręgowego PZERiI w Pile.

- Na  to wyjątkowe na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, także te osoby, które nie są członkami PZERii czy innych stowarzyszeń, a mają ochotę ciekawie i miło spędzić czas. Spotkanie potrwa do godzin popołudniowych, tak długo jak seniorom sił i czasu wystarczy - dodaje Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  
 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe