Dwa wypadki w jeden dzień

  • 09.09.2022, 09:55
  • (eEs), PSP Złotów Oprac.: st. kpt. Krzysztof Olczak
Dwa wypadki w jeden dzień
Na drodze wojewódzkiej nr 189 w okolicach m. Kujan odnotowano dwa wypadki drogowe. Zderzeniu uległy samochód osobowy z pojazdem ciężarowym, poszkodowana została jedna osoba

Przybyłe jednostki Straży Pożarnej przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych wykonały dostęp do kierującego pojazdem osobowym, wdrożyły procedury z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazały poszkodowanego przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego.

Kolejne zdarzenie: samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, poszkodowana została jedna osoba. W związku z powyższymi zdarzeniami działania ratownicze prowadziły jednostki OSP Kujan, OSP Zakrzewo, OSP Wersk oraz JRG Złotów wspierane przez służby Policji i Pogotowia Ratunkowego.

(eEs), PSP Złotów Oprac.: st. kpt. Krzysztof Olczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe