Jeszcze będzie przepięknie- świat bez wojen

  • 09.09.2022, 14:07
  • Anna Czapla-Furtacz
Jeszcze będzie przepięknie- świat bez wojen
Ujski Dom Kultury zaprasza na POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "Jeszcze będzie przepięknie - świat bez wojen".

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dorosłych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III szkoły podstawowej; klasy IV – VIII szkoły podstawowej; kategoria „open” – dla uczniów szkół średnich i osób dorosłych

Prace powinny przedstawiać dowolną, artystyczną wizję życia w przyszłości, gdy na świecie nie będzie wojen, gdy na każdym kontynencie, w każdym kraju, każdej małej i dużej ojczyźnie ludzie budzić się będą rano bez obaw o bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin. Gdy wszyscy cieszyć się będą pokojem i wolnością, codziennością przepełnioną zwykłymi troskami, ważnymi i błahymi sprawami oraz małymi i większymi radościami.

Przy ocenie komisja konkursowa będzie brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu (0 – 5 pkt), oryginalność i pomysłowość ujęcia tematu konkursu (1 – 5 pkt), wartość artystyczną i poziom wykonania pracy (1 – 5 pkt), estetykę wykonania pracy (1 – 5 pkt).

Wymagania techniczne dotyczące prac: Format pracy – A3. Technika – dowolna

Na odwrocie pracy należy nakleić metryczkę zawierająca imię i nazwisko autora, wiek oraz numer telefonu, a także oświadczenie RODO z czytelnym podpisem autora, a w przypadku osób niepełnoletnich rodzica lub prawnego opiekuna uczestnika konkursu.

Metryczki można pobrać ze stron:

DOROSŁY - https://drive.google.com/.../1dTwfdgSkiNOuozb6Obq.../view...

DZIECKO - https://drive.google.com/.../1ZCwrur1L2E7hDLAW4gv.../view...

Prace bez metryczki nie będą oceniane. Ocenie podlega jedna, wcześniej nie publikowana praca. Prace nie podlegają zwrotowi.

Prace należy dostarczyć do Ujskiego Domu Kultury, ul. Czarnkowska 32, 64-850 Ujście za pośrednictwem poczty lub osobiście, do godziny 15:00 , 22 września 2022 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 29 września 2022 roku w Galerii na Starym Rynku w Ujściu, podczas wernisażu wystawy pokonkursowej.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe.

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe