Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zatrzymani za handel narkotykami

WĄGROWIEC   Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zatrzymali kolejnych 5 osób związanych z przestępczością narkotykową.
Zatrzymani za handel narkotykami

 

Po ostatniej realizacji, gdzie zatrzymani byli handlarze amfetaminą, teraz przyszła kolej na handlarzy marihuaną. Policjanci w trakcie realizacji zabezpieczyli niemal ćwierć kilograma suszu konopi indyjskiej.

W sprawie zatrzymano 5 osób. Wszyscy to mieszkańcy powiatu wągrowieckiego. W trakcie przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki strunowe z suszem roślinnym o wadze łącznej 226 gramów, a także wagi do odmierzania porcji. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to ponad 10 tyś złotych.

Dwóch podejrzanych w tej sprawie mężczyzn usłyszało zarzut posiadania środków odurzających, a dwóch posiadania i rozprowadzania narkotyków. Wobec wszystkich Sąd Rejonowy w Wągrowcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Przypomnijmy że to już drugie uderzenie wągrowieckiej Policji w handlarzy narkotyków w tym miesiącu. Na początku października policjanci w wyniku realizacji sprawy zatrzymali na terenie Obornik Wielkopolskich 5 osób u których zabezpieczono blisko 1 kilogram amfetaminy i 150 gramów marihuany. Można z nich przygotować blisko 1000 porcji dealerskich narkotyków, których czarnorynkowa wartość sięga blisko 30 tysięcy złotych. Wobec dwóch zatrzymanych osób Sąd Rejonowy w Wągrowcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za handel narkotykami grozi kara 10 lat pozbawienia wolności

 Dominik Zieliński/PG



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ciotka MatyldaTreść komentarza: Ciechanowski na zebraniu Komitetu Prawa i Sprawiedliwości 23 listopada 2002 roku obiecał Lemanowiczowi: jak dobrze poszukam w papierach to i na ciebie znajdę haka. Lemanowicz to Bakutilek z portalu i-pila. Od tego momentu Ciechanowski uzyskał miano Honorowego Hakowego PRL. W tym stanie mentalnym poszedł na stukacza Stokłosy, żeby wydobyć się z klęski finansowej. Człowiek pomoże, człowiekowi pomogą.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 11:46Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: pijany zającTreść komentarza: Kto chlał w wojsku, mając aktywność w oczach na flaszkę, ten jest naznaczony musem do stałej konsumpcji wódki. To już ponad 40 lat przerobu alkoholu etylowego na dwutlenek węgla i wodę. Można się wyzwolić na odwyku w zakładzie zamkniętym, jak Charcice, Gorzów, Bydgoszcz. Przeważnie dwa miesiące, to minimum.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 11:31Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: AldonaTreść komentarza: Temat wciąż aktualny, nawet bardziej niż wówczasData dodania komentarza: 16.09.2025, 22:39Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: kynologia klinicznaTreść komentarza: Mija 2,5 roku od wiekopomnego odkrycia Zbigniewa Noski o kompletnej niewiedzy świata, kto jest psem i czy na pewno rasowym. A redaktor z Białośliwia nie wie, czy nieznany pies mówi po rosyjsku.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 14:38Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: życie biesiadneTreść komentarza: Ja muszę przyznać, że lubię dziadka po wielkim imprezowaniu z wódką jako najważniejszym szczegółem ciągłego tankowania. Towarzysząca trzęsiączka kacowa jest superoska przy stymulacji, jakiej mam zaszczyt doświadczać, aż wydaję perlisty śmiech orgastyczny od którego skrzy się powietrze.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:19Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: coś wyjątkowegoTreść komentarza: Ho, ho, ho! Dzisiaj wstał z zapyziałymi oczkami od wódki o ósmej (08:01:41).Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama