Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Sztafeta ma 15 lat!

To już po raz piętnasty kolarze z Piły i okolic, sezon startów w imprezach rowerowych, zakończyli wspólnym wyścigiem „Nasza Sztafeta”
Sztafeta ma 15 lat!

Pary były przypadkowe. Zgodnie z losowaniem. Zmagania jednak najpierw rozpoczęły dzieci podzielone na 3 kategorie. Najpierw przedszkolaki, później uczniowie klas 1-3 i 4-7 szkół podstawowych.
No i wreszcie nastąpiła rywalizacja skompletowanych 8 trzyosobowych zespołów. Każdy uczestnik sztafety miał do pokonania 4 okrążenia.
- Najważniejsza była dobra zabawa – mówią nam uczestnicy wyścigu. - Zabawa, zabawą, ale wyniki idą w świat - dodają z uśmiechem na ustach.
Nazwiska zwycięzców „Nasza Sztafeta 2017”  zostają umieszczone  na pucharze przechodnim. Tegoroczną drużyną numer jeden była drużyna „3” w składzie: Norbert Luch, Miłosz Czechowicz i Tomasz Cierpicki. Drugie miejsce zdobyli: Piotr Wojdyło, Miłosz Zwierski, Jacek Makowski. Miejsce na podium uzupełnili: Artur Zarański, Andrzej Rapke, Robert Kuczyński.
Gratulujemy!
Organizatorami sportowego przedsięwzięcia były ekipy:  Cellfast MTB Team, UKS Sportowiec Piła, Kameleon Team, Kolarz.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama