Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kolejne kamienice do modernizacji

PIŁA Kamienice przy M. Konopnickiej 5-5a, Towarowej 14 i O.M. Kolbe 8 do remontu
Kolejne kamienice do modernizacji

- W plan wydatków UM na bieżący rok wprowadzone zostały nowe zadania inwestycyjne. Jedno z nich realizowane będzie pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych będących w zasobie komunalnym Gminy”. Kwota przeznaczona na to zadanie wynosi 2 500 000 złotych. Wprowadzenie tego zadania do budżetu wiąże się z naborem wniosków o udzielenie pożyczki JESSICA2 na realizację przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+) – informuje Aleksandra Kramkowska z UM Piły.

Zadanie dotyczy wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. M. Konopnickiej 5-5a, Towarowej 14 i O.M. Kolbe 8 należących do zasobów komunalnych Gminy Piła.

W ramach projektu przeprowadzona zostanie kompleksowa modernizacja budynków – docieplenie obiektów, remont zewnętrzny, wymiana okien i drzwi zewnętrznych oraz prace naprawcze. Wykonane zostaną także odwodnienie, instalacje centralnego ogrzewania z podłączeniem do sieci miejskiej, instalacje ciepłej wody użytkowej oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne.

fot. MZGM

 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: NorwegTreść komentarza: Heniu spoko, dużo już załatwił dla swoich wyborców, jak nikt przed nim. Nie przywozi kartoników z pustymi cyframi. Ziemia Złotowska "najmilej" wspomina ministra Budę, który ją pozbawił połowy kasy z Funduszu Norweskiego. CymbalistaData dodania komentarza: 13.03.2026, 14:55Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: Zygiert JaninaTreść komentarza: Jak tak sobie siądę z piwem w puszce na zydelku i myślę, to wydaje się mnie, że system władzy opiera się na podsłuchach, podglądach, nagrywaniach, prowokacjach, podstawianiu kurew i pedałów do użytku. Potem jest trzymanie takim bohaterom w tyłku granatu F-1 a zawleczka na długim loncie za rogiem.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama