Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kariera 2018

W piątek na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach kilkudziesięciu młodych wokalistów rywalizowało o nagrodę Grand Prix XI Lustracji Przyszłych Gwiazd Estrady „KARIERA 2018”. Jury podkreśliło wysoki poziom artystyczny festiwalu.
Kariera 2018

W tegorocznej edycji wydarzenia swoje talenty zaprezentowało ponad 50 wykonawców solistów oraz 9 zespołów wokalnych. Występy oceniało jury w składzie: Anna Kowalkewicz-Oligny (artysta muzyk, pedagog, trener wokalny dyrektor Ogólnopolskiego Festiwalu SHALOM i Studia Piosenki PIANO SONG, kuźni talentów estrady i telewizji) – przewodnicząca, Jan Margowski (muzyk, pedagog, dyrektor artystyczny ogólnopolskich festiwali „LA SKARPA ITALIANA” , „PIRAMIDA”, Festiwalu Piosenki Naszych Sąsiadów „NIE MA JAK POMPA” oraz lustracji talentów „KARIERA”), Jan Japas Szumański (dziennikarz telewizyjny, wieloletni redaktor programów muzycznych TV), Monika Zenel (GOK). Jurorzy podkreślili, że poziom artystyczny festiwalu „Kariera” rośnie z roku na rok. Skierowali swoje podziękowania szczególnie do opiekunów, pedagogów i trenerów wokalnych przygotowujących do udziału w festiwalu swoich podopiecznych.

W kategorii solistów szkół gimnazjalnych przyznano następujące nagrody: I miejsce Grand Prix – Oliwia Tomczyk z Chodzieży, II - Szymon Stróżyński z Piły, III – Wiktoria Bogucka z Budzynia. Wyróżnienia specjalne: Jakub Rajman z Poznania, Nadia Świderska z Rogoźna, Arek Płonczyński z Poznania, Natalia Szczuj z Kaczor.

W kategorii solistów szkół ponadgimnazjalnych I miejsce Grand Prix otrzymała Zuzanna Maruda z Piły, II – Marta Kaniewska z Rogoźna, III – Jagoda Pachowicz z Piły. Wyróżnienia: Laura Mandel z Chodzieży, Wiktoria Habet z Budzynia, Paulina Pasternak z Piły, Kamila Górna z Budzynia.

W kategorii zespołów wokalnych jury postanowiło przyznać Grand Prix Oliwii Tomczyk i Laurze Mandelt z Chodzieży, II – Marcie Kaniewskiej, Joannie Hinz, III – Julii Szczepaniak, Arkowi Płonczyńskiemu, Jakubowi Rajmanowi z Poznania. Wyróżnienie: Marta Michałowska i Nikola Mendelska z Koszalina.

Nagrody wręczali: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Pilskiego Przemysław Pochylski, przew. Rady Gminy Kaczory Stefan Kowal, radni Rady Gminy Kaczory: Henryk Kalka, Kazimierz Załachowski oraz sołtys Kaczor Henryk Witt.

 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RowerTreść komentarza: W Brukseli, w Brukseli w pościeli Wesoła balanga wciąż trwa. Walili się Robert i Krzychu. Bo były pedały to dwa.Data dodania komentarza: 23.12.2025, 20:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: Znawca babTreść komentarza: Pilanka, jeśli przyjąć zachowaną cnotliwość z urody, to może być Kaja.Data dodania komentarza: 22.12.2025, 12:12Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: 3 laskiTreść komentarza: W tym donosie jest ziarno prawdy. Leman jest stary. Reszta, to brednie przechodzonej bladzi.Data dodania komentarza: 21.12.2025, 10:27Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: fiu - fiu!Treść komentarza: Podobno mariusz ponownie robi w Tygodniku Nowym, tym razem jak sztyft redakcyjny. Bo kiedyś był naczelnym.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 20:30Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 11.Autor komentarza: stare dziejeTreść komentarza: Mariusz w tej robocie jest jak pijane dziecko we mgle i pokrzywach. On nie wie, co zrobił, że złamał wszystko, co było do złamania w dziennikarstwie. A wzięło mu się to stąd, że ma tak zwaną kriszę, czyli daszek ochronny od wielkiego smrodatora powiatu pilskiego.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 20:28Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 11.Autor komentarza: ParkinsonTreść komentarza: To jednak w tym czasie komuna, esbecja wpływały na możliwość przeżycia ludzi Solidarności, którzy roboli coś, żeby komuna i esbecja upadła. Rok 1987 był schyłkiem, ale nie końcem tego badziewiastego stylu kierowania państwem. Dzisiaj hydra się odradza pełna żurku i czarzastości tuskoidalnej. Jak coś może pójść źle, to pójdzie.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 20:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 11.
Reklama
Reklama