Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Dzień porad finansowych

We wtorek, 16 maja w pilskim MOPS przy ul. Bohaterów Stalingradu 23, w godzinach od 09:00 do 15:00, Grupa KRUK zorganizuje dzień bezpłatnych porad dla mieszkańców. W czasie indywidualnych spotkań będzie można dowiedzieć się, jak poradzić sobie z problemem zadłużenia. Dodatkowo pilanie będą mogli sprawdzić, czy jakiekolwiek informacje na temat ich zadłużenia lub rzetelnego opłacania rachunków, faktur, rat kredytu lub pożyczki znajdują się w ERIF Biurze Informacji Gospodarczej S.A.
Dzień porad finansowych

Eksperci Grupy KRUK podpowiedzą, co zrobić i gdzie zwrócić się po pomoc w momencie, kiedy wpadniemy w zadłużenie.

Dzień porad finansowych organizowany przez Grupę KRUK, to także doskonała okazja do bezpłatnego sprawdzenia informacji na własny temat w biurze informacji gospodarczej ERIF. Pilanie będą mogli m.in. bezpłatnie pobrać raport, który pokaże im, czy nie zostali dopisani przez bank, firmę telekomunikacyjną lub innego usługodawcę za zaległe płatności. Zobaczą również, czy są na ich temat informacje pozytywne o rzetelnie opłacanych rachunkach, fakturach, ratach pożyczki lub kredytu itp. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje, jak można budować pozytywną historię płatniczą oraz jakie korzyści z niej wynikają.

Oprócz tego pilanie będą mogli za darmo sprawdzić wiarygodność płatniczą wybranej firmy, z którą planują w najbliższym czasie współpracować. To może pomóc im uchronić się przed podpisaniem umowy z przedsiębiorstwem, które ma kłopoty finansowe, np. biurem podróży, firmą remontową, sklepem internetowym itd.

Udział w bezpłatnych konsultacjach jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Piły. Dodatkowych zapisów można dokonywać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pile lub pod adresem mailowym [email protected] i nr tel. 501 556 121.

(sk)

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koniński 19.10.2017 21:07
Tak duża, ogólnopolska firma windykacyjna jako doradca prawny dla dłużników, hm... czy będzie obiektywna w swych poradach, czy kiedy dług jest np. przedawniony to powie o tym (swemu) dłużnikowi? Można wątpić w to. Lepiej zwrócić się z pytaniami do niezależnych doradców np. http://finansowy.fc.pl/

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama