Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Dawid - brązowy medalista MŚ

Jest to niewątpliwie największy sukces w krótkiej karierze Dawida, ale także najcenniejszy, bo pierwszy medal rangi mistrzostw świata w historii klubu Sporty Walki - podkreślają klubowi trenerzy Dawida - Przemysław Drajer i Przemysław Leniec.
Dawid - brązowy medalista MŚ

Włoska miejscowość Lido Di Jesolo gościła uczestników Mistrzostw Świata w Kick Boxingu kadetów i juniorów! Pilanie na długo zapamiętają ten championat!
Impreza zakończyła się wielkim sukcesem pilskiego zawodnika Sportów Walki.
Dawid Siek ostatecznie został brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów starszych w K1.
Pilski zawodnik stoczył dwa wygrane pojedynki zwyciężając kolejno Tuleymana Assylkhana z Kazachstanu i Noela Kunya z Węgier.
Lepszy od Polaka okazał się dopiero w półfinale Estończyk Daniil Gayduk.
- Jest to niewątpliwie największy sukces w krótkiej karierze Dawida, ale także najcenniejszy, bo pierwszy medal rangi mistrzostw świata w historii klubu Sporty Walki -   podkreślają klubowi trenerzy Dawida - Przemysław Drajer i Przemysław Leniec.
Warto dodać, iż dla Dawida obecny rok to nieustanna passa sukcesów. Został potrójnym Mistrzem Polski w trzech formułach kick boxingu (K1, Low Kick i Kick Light), srebrnym medalistą międzynarodowego Pucharu Polski, zdobywcą Pucharu Świata, a także zwycięzcą walk chociażby na turnieju w Pile czy Gali w Chodzieży!
Siek to także ubiegłoroczny brązowym medalistą Mistrzostw Europy!
W mistrzostwach świata uczestniczyła jeszcze trójka pilan - kadeci Alicja Bartosińska i Kacper Krygier oraz junior Piotr Woźniak. Dla nich tym razem występ w turnieju zakończył się bez zdobyczy medalowej, ale każdy z zawodników do Polski wrócił z zebranym wielkim doświadczeniem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o kopulantachTreść komentarza: Sygrela podczas przerwy w rozprawie: "Trzeba na nich z ryjem, żeby wiedzieli, że się denerwujemy" - to pewnie pod adresem świadków lub stron procesu. Rzeczywiście Mariusz Sygrela nie szczędzi "ryja" na sali sądowej. Dowiódł tego wielokrotnie. Pamiętam jak niewybrednie zjechał mojego redakcyjnego kolegę i byłego szefa, Zbyszka Noskę, który trochę wiercił się na ławce dla publiczności. Dla Sygreli nie miało znaczenia, że facet mógłby być jego ojcem, że należy mu się szacunek choćby z racji wieku. On po prostu nie szanuje ludzi. Więcej - on gardzi ludźmi... Barabasz Marek Zbigniew Noska nie wiercił się a rozmawiał z Moniką Morgulec. Nie ma znaczenia, czy byłby zdolny do spłodzenia sędziego Sygreli, bo to nie sąd rodzinny w sprawie o ustalenie ojcostwa a sprawa karna Stokłosy. Noska 1942 mógłby spłodzić kogoś z rocznika 1960.Data dodania komentarza: 20.08.2025, 19:45Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Lucia ComanTreść komentarza: I invested in a cryptocurrency platform online and i was duped, i was devastated about being duped but coming across [email protected] changed the whole story and turned it around and all my investment was recovered, reaching them on Whatsapp +14106350697 can be easier, now i invested in a company recommended to me by them and now i am receiving the expected returns.Data dodania komentarza: 18.08.2025, 05:35Źródło komentarza: Rafał Dobrucki otwiera wystawę w BWA: - Łezka zakręciła się w moim okuAutor komentarza: Lucia ComanTreść komentarza: I invested in a cryptocurrency platform online and i was duped, i was devastated about being duped but coming across [email protected] changed the whole story and turned it around and all my investment was recovered, reaching them on Whatsapp +14106350697 can be easier, now i invested in a company recommended to me by them and now i am receiving the expected returns.Data dodania komentarza: 18.08.2025, 05:32Źródło komentarza: Robert Biskupiak: „Zmiany są dobre”Autor komentarza: Lucia ComanTreść komentarza: I invested in a cryptocurrency platform online and i was duped, i was devastated about being duped but coming across [email protected] changed the whole story and turned it around and all my investment was recovered, reaching them on Whatsapp +14106350697 can be easier, now i invested in a company recommended to me by them and now i am receiving the expected returns.Data dodania komentarza: 18.08.2025, 05:31Źródło komentarza: Chrońmy zwierzęta w czasie upałówAutor komentarza: rhTreść komentarza: A Kaczory położone są na księżycu? Ten z Kaczor się wstydzi kolegów.Data dodania komentarza: 11.08.2025, 13:15Źródło komentarza: Spotkanie samorządowcówAutor komentarza: jasne?Treść komentarza: Spiredalaj z tym bełkotem. Tu jest PolskaData dodania komentarza: 7.08.2025, 14:35Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 14.
Reklama
Reklama