Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Od juniora do seniora

Po raz pierwszy w Pile odbyła się Wiosenna Sztafeta „Od juniora do seniora”. Na oryginalny pomysł wpadł Sailing Team Ferajna, który od kilku sezonów z wielkim powodzeniem promuje Nordic Walking w powiecie pilskim. Na czym polegała niezwykłość tej sztafety? Na losowaniu składów. Do momentu startu nikt nie wiedział, z kim będzie tworzył drużynę. Jak łatwo się domyślić, dzięki temu zabiegowi impreza przysporzyła licznej grupie uczestników wiele radości. Wydarzeniu patronował Eligiusz Komarowski, starosta pilski. Zawody odbyły się na coraz częściej użytkowanym stadionie przy Okrzei.
Od juniora do seniora

Gratuluję pomysłu i jego realizacji. Sailing Team Ferajna tworzy wspaniałą alternatywę dla osób, które wolą chodzić niż biegać, ale przede wszystkim robi dużo dobrego dla społeczności nie tylko z powiatu pilskiego. I za to jestem im bardzo wdzięczny. Ten stadion, zarządzany przez Powiat Pilski, zawsze będzie stał otworem dla tych, którzy pragną zrobić coś dla innych – powiedział Eligiusz Komarowski, który tego dnia pełnił funkcję patrona honorowego.

Godny szczególnej uwagi był występ w Sztafecie kilku zawodników z Koła Związku Niewidomych, którzy do mety dotarli dzięki wsparciu wolontariuszy. To wspaniały dowód na głęboki sens tego typu przedsięwzięć.

(PP)

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ciekawostkaTreść komentarza: A to zajebiste. Rewolucja październikowa w listopadzie. To tylko u ruskich.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 15:28Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6Autor komentarza: Hades i LeninTreść komentarza: Ale znając jego dossier partyjne, że wstąpił dobrowolnie za nadzieję na mieszkanie i skierowanie z zakładu na studia, możemy powiedzieć, że odszedł był do towarzyszy walki i pracy akurat w rocznicę WSRP (Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej), która, jak to u ruskich, zaczęła się 6 listopada. Ten dzień wybrał sobie CiJa na zejście, znaczy zgon.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 15:26Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6Autor komentarza: passengerTreść komentarza: Było połączenie kolejowe z Wałcza do Jastrowia. Ruskie zerwali tor i wywieźli do sowietów. Ludzie kpią do dzisiaj, że zabrali do chromowania. Dzisiaj, żeby jechać do Koszalina trzeba walić do Piły i przesiadać się.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 11:06Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6Autor komentarza: KinseyTreść komentarza: Kumpela też obciąga w kroku jako lodziara.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 11:01Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6Autor komentarza: wszystko jasneTreść komentarza: Ten kuriozalny okaz dziennikarstwa gminnego dalej tkwi w:" Error 1006 Ray ID: 999b7b5b9e07c056 • 2025-11-05 09:56:33 UTC Access denied What happened? The owner of this website (faktypilskie.pl) has banned your IP address (77.45.26.44). Please see https://developers.cloudflare.com/support/troubleshooting/http-status-codes/cloudflare-1xxx-errors/error-1006/ for more details. Was this page helpful? Cloudflare Ray ID: 999b7b5b9e07c056 • Your IP: • Performance & security by Cloudflare". Jest to typowy przykład skurwienia posłannictwa do spraw radia i telewizji plus Internet.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 10:59Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6Autor komentarza: 5990Treść komentarza: Ciechanowski aspirował do Sejmu. Elektorat go olał. W tym przypadku elektorat powinien przyjąć nazwę "olektorat CiJa".Data dodania komentarza: 5.11.2025, 10:54Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 6
Reklama
Reklama