Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Absolutorium dla burmistrz Jagodzińskiej

W Wyrzysku odbyła się sesja absolutoryjna. Absolutorium Burmistrzowi Wyrzyska za 2022 r. udzieliło 13 na 14 obecnych radnych.
Absolutorium dla burmistrz Jagodzińskiej

Podczas LXVI sesji Rady Miejskiej w Wyrzysku najpierw omówiono raport o stanie gminy Wyrzysk za rok 2022. Podkreślono ilość zakończonych inwestycji drogowych i infrastrukturalnych służących mieszkańcom gminy. Przyjęto także uchwałę w sprawie udzielenia wotum zaufania za rok 2022.

Na 13 obecnych w tym momencie radnych, 12 głosowało za udzieleniem burmistrz Bogusławie Jagodzińskiej wotum zaufania za 2022 rok. W głosowaniu nad absolutorium poparcia udzieliło 13 z 14 obecnych radnych.

Burmistrz Jagodzińska podziękowała za przyznane wotum zaufania, zwróciła się także do radnych i sołtysów gminy: - Mój sukces nie byłby możliwy bez wsparcia radnych. Bez was plany i marzenia mieszkańców nie mogłyby zostać zrealizowane. Dziękuję także wszystkim sołtysom za bezproblemową współpracę - bez was nie doszłoby do realizacji wielu zadań w naszych „małych Ojczyznach” - sołectwach.

B. Jagodzińska podziękowała także swoim współpracownikom z Urzędu oraz dyrektorom, kierownikom i pracownikom wszystkich jednostek organizacyjnych i spółek gminnych, podkreślając, że bez współpracy żadne działania nie byłyby możliwe. - Dziękuję także mieszkańcom za dobre słowa, za słowa uznania, ale i za słowa krytyki, bo w ten sposób wskazujecie mi, co jeszcze można poprawić – dodała. 

Radni tego dnia przyjęli także plany prac komisji i rady na II półrocze oraz wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyrzysku Sp. z o.o. na lata 2023-2027 oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego części wsi Falmierowo i Kościerzyn Wielki.

(red)

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: pułkownikTreść komentarza: We wsi Białośliwie nie ma sexszopu ale w Pile jest koło redakcji Tygodnika Nowego, gdzie robi Mariusz Szalbierz - sztyft redakcyjny. Jeden skok i masz dla swojej baby w krok.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 12:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: opoje spod ŻabkiTreść komentarza: Jak się zachowuje kurwa na deszczu?Data dodania komentarza: 3.11.2025, 12:07Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: My sitwaTreść komentarza: Nasz pieszczoch medialny jest specjalistą światowej marki od konkursów. Sztandarowym przykładem jest konkurs "Kameleon2005". Że to przedsięwzięcie redaktora z wiochy na peryferiach jest zbrodnią przeciwko porządkowi prawnemu i obyczajowi nie ma znaczenia, kiedy ma się takich facetów do pomocy, jak Płóciennik, Smyczyński, Sygrela.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 10:57Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: Los Podalos AmericanosTreść komentarza: Przed odlotem, cokolwiek to znaczy, niech on utrwali formułę terroru medialnego względem Lemana w postaci " Error 1006 Ray ID: 998ac9f71a7eb601 • 2025-11-03 09:19:15 UTC Access denied". Chodzi o to, żeby Leman nie mógł zastanawiać się, kto zrobił politologa o skrzywieniu dziennikarskim w sylwestra 1961-1962 wpuściwszy porcję zawiesiny życia w czeluście Ireny pełne oczekiwania wielkiego jaja na zwycięskie żyjątko w wyścigu - konkursie do promocji połówki alfa-helisy. Nasz bohater poszukiwacz pederastów w świecie przed odlotem musi zabezpieczyć córkę od powrotu do puszczania się z kameleonem.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 10:39Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: Boris PoliewojTreść komentarza: O ile po urodzinach i wyautowaniu się z kaca by zapragnął znowu szukać po świecie pedałów i gejów, niech uda się do Las Vegas w USA. Tam może odnaleźć znanego mu Serhana, który kiedyś mieszkał w NY na Sansecie a potem na Greenpoint. Ponieważ Nevada jest daleko od Montany i jej stolicy Heleny, będzie mógł spokojnie wpasować się w zadek i nawpuszczać mu, co tam natura Mariuszu obficie zafundowała w rezerwuaru połowy alfa-helisy.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 21:28Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: untermenschTreść komentarza: und łapanki podludzi i roboty przymusowe w rajchu! Za friko.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 09:28Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 14.
Reklama
Reklama