Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Czy pójdą w ślady Igi Świątek?

Podczas, gdy na Wimbledonie furorę robią czołowe gwiazdy polskiego tenisa, na kortach Mario, przy ul. Dąbrowskiego w Pile, odbyło się wielkie święto tenisa – tenisowy narybek, w wieku od 5 do 16 lat walczył o swoje sportowe trofea. Przez dwa dni dzieci żyły wspaniałą atmosferą tenisa ziemnego. Rywalizowały na 5 poziomach.
Czy pójdą w ślady Igi Świątek?

Cały projekt tworzony jest z myślą o promowaniu tenisa ziemnego zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, a jego głównym celem jest zaszczepienie potrzeby aktywności ruchowej, radości z uprawiania sportu, zaspokojenie potrzeby kontaktu z rówieśnikami oraz budzącej się chęci współzawodnictwa – przez lata było to podkreślane na każdym kroku.

Przez dwa dni dzieci żyły wspaniałą atmosferą białego sportu.

XVIII Turniej Babolat Tour 2023 dla dzieci był wspaniałym przeżyciem. Oprócz zaciętej rywalizacji ponad pół setki uczestników była wspaniała zabawa. Przez dwa dni dzieci żyły atmosferą białego sportu.

Dla najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach przygotowano statuetki i nagrody rzeczowe. Dodatkowo każdy z tenisistów otrzymał drobne upominki oraz słodycze.

- Obok turnieju dla najmłodszych został rozegrany turniej dla dorosłych w 4 kategoriach: 1 liga, 2 liga, +45 , kobiet. Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie, widzowie mogli zobaczyć spektakularne akcje i zacięte pojedynki.

Wszystkim uczestnikom ogromne gratulacje. Dziękujemy firmie Grupa Mago, Bakalland oraz Cukierni Staropolska Piła za pomoc w organizacji – satysfakcji nie kryje Mariusz Mario Szczeciński.

 

Mariusz Markowsk

Wyniki:

Kat. Czerwona

  1. Ari Kavipapurapu
  2. Hugo Berdysiak
  3. Wiktor Rosiński, Julia Pośpiech

Kat. Pomarańczowa

  1. Antoni Chyliński
  2. Ewa Wolf
  3. Nikodem Chyliński, Szymon Żabiński

Kat. Zielona

  1. Maxim Scurupii
  2. Paweł Strączyński
  3. Czarek Marzec, Jeremi Montowski

Kat. Kadetki 

  1. Ksenia Gwizdowska
  2. Ewelina Witkowska
  3. Marysia Budych, Kalina Miętek

Kat. Kadeci

  1. Mieszko Barański
  2. Michał Holz
  3. Mikołaj Wiliński, Maksym Andrzejewski

Kat. 1 liga 

  1. Marek Rybaniec
  2. Michał Andrzejewski

Kat. 2 liga

  1. Łukasz Stoltmann
  2. Piotr Marzec

Kat. +45

  1. Mariusz Mijalski
  2. Artur Ostapiuk

Kat. Kobiety

  1. Maja Madajska
  2. Marelna Szykowna

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyrwij murom zęby krat Treść komentarza: Rzecz w tym, że we wrześniu 2012 była nagła potrzeba ze strony Wielkiego Smrodatora, żeby obrzucić wiadrem gówna członków Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, którzy z piedestału baru U Doroty latem 2006 obserwowali zmaganie się zapitego w trupa klienta Baru U Przestępcy (tak właścicielka tw Aleksandra nazwała bar przy drodze DK10). Obudzony do roboty medialnej Mariusz Szalbierz znalazł archiwalną relację o bracie w wódce, co mu posłużyło do wypełnienia wiadra gówna, szczególnie na nielubianą sekretarz Stowarzyszenia. Że to śmiechu warte? A kogo w zbiorze czytelników Tygodnika Nowego obchodzi ten event śmieszny i przerażający głupotą? Data dodania komentarza: 20.06.2026, 10:35 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: konsument Treść komentarza: Do zrzygania. Tak jak Sebastian Cyranek ze Złotowa w barze "Plaża Ty i Ja" w Tucznie 18 sierpnia 2013 roku przepełnił się piwem beczkowym. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 09:12 Źródło komentarza: Wykopy w Parku Raczyńskich Autor komentarza: Oktoberfest Treść komentarza: Ile piw dawali gościom do wypicia organizatorzy dożynek? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:08 Źródło komentarza: Wykopy w Parku Raczyńskich Autor komentarza: bara bunga Treść komentarza: Synonimy dla dziergali: ciupciali, bzykali. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:05 Źródło komentarza: Dziergali aż miło! Autor komentarza: 2012 - 2006 = 6 Treść komentarza: Najbardziej w życiu mnie rozśmieszył event, jak Mariusz Szalbierz zatroszczył się o człowieka leżącego po upiciu się w barze U Przestępcy w Śmiłowie, co miało miejsce w roku 2006 latem. Natomiast redaktor ośmielił się roztoczyć swoją troskę we wrześniu 2012. Szybki to on nie jest. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:33 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: lOC Treść komentarza: Mógłby Kolo z Wałcza dookreślić, czyj to Kolo i co on wie o zawinieniach Lemanka za komuny, która została potrącona w roku 1989, ale jak to czerwona pajęczyna, jak Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego w stanie wojny polsko-jaruzelskiej odrodziła się w nowych szatach demokratów. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 21:30 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama