Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Nadal się nie odnalazła

W Pile wsiadła do pociągu InterCity do Warszawy Zachodniej. Co było dalej, nie wiadomo.
  • Źródło: Twój Wyrzysk
Nadal się nie odnalazła

Od trzech tygodni nieznane są losy 15-letniej mieszkanki Piły Wiktorii Rajek. 

Od 28 grudnia 2023 roku Wiktoria jest wychowanką Ośrodka Wychowawczego w miejscowości Kolonia Ossa koło Łodzi. 2 kwietnia br. - po pobycie w domu na przepustce - miała się stawić w ośrodku. W Pile wsiadła do pociągu InterCity do Warszawy Zachodniej. Co było dalej, nie wiadomo. Do tej pory dziewczyna do Kolonii Ossa nie dotarła. 

Wiktoria ma ok. 155 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz długie, proste blond włosy Była ubrana w czarną bluzkę i czarną kurtkę wiosenną, jasno niebieskie dżinsy oraz czarne adidasy z materiału. Miała z sobą walizkę koloru ciemnoniebieskiego oraz podręczną torbą podróżną w kolorze błękitnym. Ktokolwiek widział lub wie coś o losie zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: logopedaTreść komentarza: Rzeczywiście, jego krasomówstwo ciamkające można porównać do stylu wypowiedzi Ireneusza Sekuły w Sejmie.Data dodania komentarza: 4.11.2025, 09:58Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: ornitolog zwany PtaśkiemTreść komentarza: A Paliwoda przyszedł na posiedzenie sądu bez togi i łańcucha z orłem. Ciamkał i kląskał przy tym jakby był tokującym cietrzewiem.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 21:39Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: Pytko WarumsteinTreść komentarza: co to było tu? - http://dzienniknowy.pl/fora/temat/74.dhtmlData dodania komentarza: 3.11.2025, 21:34Źródło komentarza: Złotowska noclegownia czynna całą dobęAutor komentarza: FantaTreść komentarza: Ja natomiast bym się zastanowił nad tym zapytaniem - orędziem. Ono oznacza moim zdaniem, że jacyś ktosie próbują, ale im na razie nie wychodzi. Jest w mocy treść listu popartego wizerunkiem Stokłosy o czterech zabiegach sprowadzenia śmierci na Krystynę Lemanowicz: śmiertelne pobicie, nożem w plecy, katastrofa na drodze, trup w opuszczonym płonącym domu. Aby dopaść Krystynę, najpierw trzeba by zabić jej męża określonego niegdyś w Internetowym paszkwilu przez Szalbierza tytułem "mąż swojej żony". A Lemanku żyje i Mirindę pije.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 19:14Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: DzióbczykiewiczTreść komentarza: Do tego panteonu sprawiedliwych inaczej trzeba koniecznie dołączyć coś z prokuratury, na przykład Pacholik Bujacz.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 18:52Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: baba pijana ...Treść komentarza: Chętne dupencje na rauszu rozdają swoje wdzięki do głębokości równej długości dla uzyskania zawartości z dyszla absztyfikanta, nawet w kiblu albo szatni na sylwestra 1961 - 1962.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 18:47Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.
Reklama
Reklama