Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Ruszają rozbudowy dróg

W łobżenickim magistracie burmistrz Robert Biskupiak i skarbnik Danuta Dubicka podpisali umowę z przedstawicielem firmy FEED-TEL Sp. z o.o. z Wyrzyska na nowe inwestycje w infrastrukturę drogową.
  • Źródło: lobzenica.pl
Ruszają rozbudowy dróg

Co się zmieni? W ramach umowy powstanie nowa droga gminna w Fanianowie. W Luchowie drogowcy dokończą budowę trasy przy tamtejszej świetlicy wiejskiej. Przebudowy i rozbudowy doczekają się także drogi gminne w Ratajach (okolice ulicy Rzemieślniczej) i w Kościerzynie Małym.

Całość inwestycji wyniesie 3 144 963,34 złotych, a projekt wspiera rządowy Polski Ład.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: oficer nkwdTreść komentarza: Mnie sie wydaje, że oni obchodzą rocznicę bitwy pod Lenino.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:40Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: członekTreść komentarza: Co na to Hartman, człowiek twardy?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:27Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: уютноTreść komentarza: Jolanta Kwaśniewska używała chętnie ruskich określeń. I na przykład: przytulnie - уютно. To podajemy dla entuzjasty języka rosyjskiego Szalbierza.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:57Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 9Autor komentarza: ljTreść komentarza: Przypominamy, ze w ulubionym języku naszego bratniego naczelnego z wiochy na peryferiach, zwrot przytulić się, musnąć lekko - легко коснуться.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:53Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 9Autor komentarza: PytekTreść komentarza: Czy człowiek chory bez tej karty jest bezużytecznym śmieciem onkologicznym bez prawa do leczenia z widokiem na wyścig z DILOwcem?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:47Źródło komentarza: Karta DiLO to przepustka do szybkiego i bezpłatnego leczeniaAutor komentarza: starszy wyborcaTreść komentarza: Panie pośle Henryku Szopiński - marzenia nic nie kosztują, mnie się jednak wydaje, że za to co robicie ze służbą zdrowia i dostępem do usług to raczej nie przekroczycie nawet setki mandatów w przyszłym SejmieData dodania komentarza: 27.04.2026, 13:34Źródło komentarza: Jak Budapeszt przywraca wiarę w 176 mandatów
Reklama
Reklama