Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Niszczyli przystanek, zatrzymani na gorącym uczynku

Byli głośni i agresywni. Kopali w przystanek, wybili cztery szyby. Nie potrafili wytłumaczyć dlaczego.
Niszczyli przystanek, zatrzymani na gorącym uczynku

Do zdarzenia doszło w Jeziorkach. Najpierw Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację, że na terenie gminy Kaczory spaceruje grupa młodych mężczyzn, która zachowuje się głośno i agresywnie. Później w Jeziorkach pojawił się patrol z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z pilskiej komendy.

Podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy KPP:- Funkcjonariusze zauważyli, że trzech mężczyzn niszczy wiatę przystanku autobusowego. Mężczyźni kopali, a także uderzali rękoma w szyby wiaty. Mundurowi błyskawicznie podjęli interwencję i zatrzymali wandali. Mężczyźni wybili cztery szyby oraz uszkodzili elementy przystanku. Trafili prosto do policyjnego aresztu. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 4 tys. złotych.

Sprawcy nie potrafili wytłumaczyć policji swojego postępowania. Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 17 do 24 lat. Za popełnione przestępstwo grozi im kara więzienia do 5 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

DDARK 09.08.2017 20:59
POWINNI ODPRACOWAĆ TE STRATY Z NAWIĄZKĄ

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: nokturn żałobnyTreść komentarza: Obecnie Noska jest odnotowany na cmentarzu jako truchło.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:34Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: a ten żyje!Treść komentarza: Z drugiej strony należy zauważyć, że marjusz ma osobowość płaczliwą właściwą dla damskiej. Dlatego powinien był odejść już 3,5 roku temu albo wcześniej.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: C₂H₅OHTreść komentarza: Czyli jest szansa na odejście marjusza we właściwym czasie, bo wiadomo, że ma dopiero 63,5 roku a widać jak się boryka z wódką.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:16Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: wsteczny roweruTreść komentarza: Barabasz na portalu dzienniknowy.pl produkował się jako "zaman". On jest w ogóle cofnięty.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:00Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: Zazdrosna cukiniaTreść komentarza: Co u Sylwii Spurek? Podobno dokonała aktu humanizacji ogórka szklarniowego jako etalonu właściwego organu do spółkowania lesbijskiego w razie braku.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 15:25Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: logik metodycznyTreść komentarza: Wydaje mi się, że ta analogia z dwoma facetami jest zbieżna z rezultatem wizyty Szalbierza w Nowym Jorku, gdzie spotkawszy dwóch pracowników reklamy firm spożywczych przechodzących w miejscu skupiska pederastów na marszu dumy gejowskiej i lesbijskiej, uznał, że ci dwaj, to pederaści. Jest ryzyko, że każdych dwóch chłopaków, dziadów, nastolatków będących w jednym miejscu można będzie uznać za psychopatów homo-normatywnych.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 15:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.
Reklama
Reklama