Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Emeryci z Osieka u starosty

Z inicjatywy Iwony Schulz, radnej Rady Powiatu w Pile, do pilskiego Starostwa przyjechali członkowie zarządu Koła Emerytów i Rencistów z Osieka nad Notecią. Podczas sympatycznego spotkania ze starostą Eligiuszem Komarowskim nadarzyła się okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i poruszenia ważkich dla osieczan tematów, choćby stanu ulicy Leśnej.
Emeryci z Osieka u starosty

- Spotkania z mieszkańcami są dla mnie bardzo ważne. Problemy mieszkańców Osieka są mi bliskie, staram się znaleźć satysfakcjonujące dla nich rozwiązanie. Zresztą wielokrotnie podkreślałem (i ta deklaracja nie straciła na aktualności), że mój gabinet jest otwarty dla każdego – powiedział starosta pilski.

Było to drugie spotkanie z mieszkańcami Osieka, jakie w ostatnich tygodniach zostało zorganizowane w murach Starostwa. W poprzednim wzięła udział grupa kobiet.

(pp)


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutti _ FruttiTreść komentarza: Szalbierz jako oprycznik Króla Flaków dopuszczał się plugawych, kryminalnych wypowiedzi publicznych przeciwko Lemanowiczom, bo oni stali się silną grupą w Stowarzyszeniu Ekologicznym Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej. W swojej robocie odiumera instytucjonalnego, pewny bezpieczeństwa zapewnianego przez mafijną grupę nienawistników trzymającą władzę w powiecie, lekceważył wszystkie normy i zasady regulujące pracę dziennikarską, wypracowane przez cywilizację łacińską, aby tylko zasłużyć na pogłaskanie po główce przez Wielkiego Smrodatora. Nigdy nie odwołał swoich pomówień i zniewag a skrytykowany przez Lemanowicza gonił do sądu z płaczliwymi donosami wiedząc, że tam znajdzie kumpli w togach, którzy wyrokowali z korzyścią dla znieważyciela z Białośliwia, wiochy na peryferiach.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:34Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: KlopsTreść komentarza: Według mnie Szalbierz pod względem osobowości przypomina do złudzenia Giertycha.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 15:05Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: populus populorumTreść komentarza: Wyższe sfery chlejące, to jest patologia degeneracyjna jako objaw upadku duchowego, fizycznego i moralnego. Upada też możliwość bzykania wskutek zaniku. Tylko baba pijana duupa sprzedana.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 15:02Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: Janina ZygiertowaTreść komentarza: Czy pan Jacek wyzwolił się z opresji zależności i donosicielstwa dla Stokłosów? Bo podobno na tle poddaństwa i kapusiostwa został usunięty z partii PiS jak wewnętrzny rozwalacz etosu?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 11:55Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: stare dziejeTreść komentarza: Sam naczelny oprycznik lubił szwendać się po domu Lemana i później składał relacje medialne z takiej wizyty. Szczególnie upatrzył sobie meldunki z zawartości kibla.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 16:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: o StaszkuTreść komentarza: Mój kumpel ze studiów, alkoholik, zawsze na kaca miał w teczuszce ćwiartki (lata sześćdziesiąte) likierów: Cherry, Curacao, Miętowy, bo usuwał pijacką trzęsiączkę i dawał kopa cukrowego. Likiery są słodziutkie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:02Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama