Ujskie Dni Literatury

start 15.05.2019 10:00

Ujski Dom Kultury

koniec 28.05.2019 20:00

Lokalizacja: Piła

Jest maj, są Ujskie Dni Literatury. Startujemy już 15 maja głośnym czytaniem dzieciom, a kończymy 28 maja spotkaniem z teatrem. Naprawdę będzie się działo.

Inauguracja wydarzeń- w środę, 15 maja. Dzieciom będzie czytała Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ujściu, Cecylia Witczak. 22 maja przyjedzie do nas na spotkanie z młodymi czytelnikami autorka bajek o Pile, Edyta Kin, a dzień później będziemy gościć Karolinę Głogowską i Katarzynę Troszczyńską, autorki książek "Dwanaście życzeń" i "Inna kobieta".

Na 24 maja zaplanowaliśmy wernisaż wystawy malarstwa artystów Związku Artystów Plastyków. Będzie też akcent teatralny. 15 maja - spotkanie z teatrem Niepokorni z Piły, a 28 maja zaprezentują się Teatr Gest z Szydłowa oraz Teatr Polodowcowy z Ujścia.

Zapraszamy.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.