We wrześniu na scenie UDK koncert operetkowy

start 21.09.2019 18:00

Ujski Dom Kultury

koniec 21.09.2019 20:00

Lokalizacja: Ujście, UDK, ul. Czarnkowska 32

Przetańczyć całą noc? Dlaczego nie. Ale zanim porwą was taneczne rytmy, przyjdźcie do UDK na fantastyczne wydarzenie. Tym razem proponujemy wam koncert operetkowy bydgoskiego Zespołu Solistów ARTE CON BRIO. Zapraszamy do UDK w sobotę, 21 września na godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł wkrótce do nabycia w biurze UDK.

Do Ujścia przyjedzie zespół, który tworzą muzycy o wysokich umiejętnościach, posiadający doświadczenie z wielu scen i współpracy z wieloma zespołami, orkiestrami w kraju i za granicą.

„Zespół Solistów ARTE CON BRIO” ma dużą publiczność, gdyż wykonuje słynne utwory klasyczne, kościelne, operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, jazzowych, rozrywkowe w taki sposób, że budzi aplauz. Często jest zapraszany na koncerty i festiwale muzyczne.

Artyści zyskują wysokie noty nie tylko publiczności, ale i krytyków.

„Soliści ARTE CON BRIO” potrafią bawić, wzruszyć, zainspirować. Zespół tworzą: Krystyna Prystasz – I skrzypce, Marcin Pawełczyk – II skrzypce, Mirosław Przybył – altówka (kierownik artystyczny), Agata Jarecka – wiolonczela Natalia Łęt – sopran, Krzysztof Zimny – tenor.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.