BARWA WOLNOŚCI koncert LECHA MAKOWIECKIEGO

start 28.02.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Piła, Teatr Miejski, pl Staszica 1

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile zaprasza

Teatr Miejski, pl. Staszica 1; 28 lutego 2018, godz. 19.00
bilet: 20 zł

"Barwy Wolności" to autorski koncert ballad Lecha Makowieckiego, opisujący najważniejsze epizody wojenne i głównych bohaterów naszego dochodzenia do Wolności: od legionów Piłsudskiego, przez II wojnę światową po wybuch "Solidarności".

Lech Makowiecki. Z wykształcenia - inżynier budowy okrętów; z wyboru - bard, autor, kompozytor, scenarzysta, felietonista ("W Sieci", "GPC") etc. Lider zespołu "ZAYAZD", admirator Mickiewicza (płyta "ZAYAZD U MISTRZA ADAMA"), fan Józefa Piłsudskiego i JP II. Sformatowany na polską tradycję, kulturę i edukację historyczną młodego pokolenia przez szlachetnie pojmowaną rozrywkę (patrz - autorskie płyty: "KATYŃ 1940", "PATRIOTYZM", "OBUDŹ SIĘ, POLSKO" oraz tomiki wierszy: "PRO PUBLICO BONO" i "JA TU ZOSTAJĘ"). Prowadzi cykliczne wieczory z historią w radiowej Jedynce.
Informacje w godz. od 8:00 do 15:00, tel. 67 210 5007, e-mail: [email protected] ,
Rezerwacja i zakup biletów kasa: tel. 602 252 675, e-mail: [email protected]

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.