Wizyta i kwita

  • 19.03.2017, 13:14 (aktualizacja 20.03.2017, 01:32)
  • Anna Czapla-Furtacz
Wizyta i kwita
W środę na chodzieskim dworcu (Centrum Aktywności Seniora) miało miejsce spotkanie posłów PO z mieszkańcami i sympatykami partii. To element kampanii promującej działania opozycji podczas której posłowie objeżdżają kraj i rozmawiają z obywatelami.

W spotkaniu uczestniczyli posłowie: Jacek Protas, Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha. Rozmowy i pytania ogniskowały się głównie wokół analizy posunięć rządów PiS i sposobami odsunięcia od władzy obecnie rządzących. Jak stwierdził Jacek Protas nie ma szans by zmiana władzy nastąpiła wcześniej niż w wyborach 2019 roku. Teraz najważniejszym zadaniem jest obrona samorządów…

Posłowie nie mają złudzeń, droga do odzyskania zaufania i odkłamania tego co robi PiS będzie długa i mozolna. Inaczej się nie da, konieczna jest „praca u podstaw”. Według Jacka Protasa widoczne są już pierwsze rezultaty i wzrasta poparcie dla PO. Poseł Arkadiusz Myrcha akcentował również wzrastającą rolę internetu.

Głos zabrał także gospodarz spotkania burmistrz Jacek Gursz, który stwierdził, że czas uderzyć się w piersi. Jego zdaniem choć zrobiono sporo nie udało się przekonać ludzi. Fatalna była kampania prezydencka, a osoba która najwięcej zdziałała dla regionu zajęła dopiero drugie miejsce… Krytyczne były również komentarze padające z sali, choć nie brak było zachęt do mobilizacji i porozumienia się całej opozycji.

pik

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe