Czwarte urodziny Fabryki Zdrowia

  • 11.04.2018, 19:50
  • Anna Czapla-Furtacz
Czwarte urodziny Fabryki Zdrowia
LUBASZ. W zdrowym ciele, zdrowy duch

Motywacje do poprawy swojej sprawności fizycznej bywają różne. Niektórzy poszukują odprężenia, sposobu na danie upustu emocjom, zmiany w swoim życiu. Od czterech lat o zdrowie sporej części mieszkańców, nie tylko gminy Lubasz dba Fabryka Zdrowia. W ramach urodzinowego weekendu odbyły się pokazy, konkursy, losowanie atrakcyjnych nagród, dietetyczne posiłki, nie zabrakło również okazałego tortu.

Z szerokiej oferty zajęć i profesjonalnie wyposażonych pomieszczeń regularnie korzysta kilkaset osób w ciągu miesiąca. Są wśród nich miłośnicy ćwiczeń aerobowych, budowania sylwetki ciała. Z szerokiej oferty Fabryki Zdrowia korzystają ludzie w różnym wieku, a każdy odnajduję coś dla siebie. Z myślą o poziomie sprawności ćwiczących, zajęcia są dopasowywane pod względem intensywności.

Cykl zaplanowanych w ramach urodzin atrakcji był formą podziękowania dla wszystkich klubowiczów oraz swoistą prezentacją nowych możliwości spędzania aktywnie czasu w Fabryce Zdrowia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sztuk walki muay – thai, profesjonalne treningi nóg i pośladków autorstwa vice-mistrzyni Świata Anny Nawrot oraz treningi pokazowe przeprowadzone przez gości z Gdańska Paulinę i Adama Lubczyńskich. Klubowicze skosztowali również szereg potraw dietetycznych, spalili mnóstwo kalorii na maratonach, a szczęśliwcy otrzymali pakiety odżywek.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom stałych bywalców zajęć, trenerzy planują poszerzenie oferty klubu o nowe formy. Organizatorzy urodzin pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za życzenia oraz fakt, że wspólnie mogą spędzać aktywnie czas już od czterech lat.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe