Samorządowiec Przyjazny Seniorom

  • 21.05.2017, 11:35
  • Admin admin
Samorządowiec Przyjazny Seniorom
W uznaniu zasług dla środowiska seniorów, starosta pilski Eligiusz Komarowski został uhonorowany tytułem „Samorządowiec Przyjazny Seniorom”. Uroczystość nastąpiła 19 maja br. podczas odbywającej się w Wągrowcu I Europejskiej Konferencji Seniorów Województwa Wielkopolskiego „Senioriada”. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była poseł do parlamentu europejskiego, Krystyna Łybacka.

- Bardzo dziękuję za tak zaszczytny tytuł. Jest on dla mnie szczególnie ważny, ponieważ zdaję sobie sprawę, jak wartościowymi osobami są seniorzy. Wiele można się od nich nauczyć, wiele dowiedzieć. Z przyjemnością z nimi na co dzień współpracuję, podziwiam zapał, wiedzę i doświadczenie. Jednocześnie deklaruję, że seniorzy zawsze mogą na mnie liczyć i drzwi do mojego gabinetu są dla nich zawsze otwarte – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Jest to wyróżnienie, które pokazuje jak ważna dla pana jest grupa seniorów. Gorąco dziękuję za pana serce, za zrozumienie, i bardzo proszę, aby nadal był pan tak dobry dla seniorów jak dotychczas – mówiła europosłanka Krystyna Łybacka. - Panie Starosto – Pilanie dziękują i proszą o jeszcze – dodała Wiesława Sztaba, radna Rady Miasta Piły, współpracowniczka Krystyny Łybackiej.

W ciągu roku sprawowania funkcji starosty pilskiego, Eligiusz Komarowski dał się poznać jako przyjaciel seniorów, gotowy do regularnego wspierania starszych generacji. Za najświeższy przykład niech posłuży zainicjowana przez starostę adaptacja byłego kina „Iskra”, mieszczącego się w Pile przy ulicy Kilińskiego, które obecnie jest już siedzibą pilskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Formalne otwarcie odrestaurowanego lokum nastąpi za kilka tygodni.

(red) Starostwo Piła

Admin admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ktoś z Osieka
ktoś z Osieka 26.05.2017, 08:39
"miłość" starosty do seniorów jest znana, zwłaszcza do byłego teścia hehehe
rob
rob 25.05.2017, 01:50
brawo panie starosto !!! to wyróżnienie się Panu należy !!!
studentka
studentka 23.05.2017, 10:21
ani wspaniały ani fotogeniczny, aż dziw że wmawia ludziom, że jest sportowcem mając taką nadwagą
Judoka
Judoka 23.05.2017, 14:26
Byli sportowcy i nadwaga - to niestety standard.Zmieniają tryb życia i bombka.
bokser
bokser 22.05.2017, 11:27
I kolejna fotka do kolekcji! Patrzcie, jaki jestem wspaniały!

Pozostałe