Anna i Eliza w wersji teatralnej

  • 25.01.2019, 13:12 (aktualizacja 25.01.2019, 13:16)
  • Anna Czapla-Furtacz
Anna i Eliza w wersji teatralnej
Na zaproszenie Ujskiego Domu Kultury studio teatralne Krak-Art zaprezentowało dzieciom z terenu gminy spektakl pt.:„Lodowa Kraina”. Przedstawienie było jedną z atrakcji tegorocznych ferii z UDK. Wystawiono je w świetlicach w Chrustowie, Nowej Wsi Ujskiej, Mirosławiu, Ługach Ujskich oraz na scenie Ujskiego Domu Kultury.

"Lodowa Kraina" to spektakl zrealizowany na podstawie znanego filmu dla dzieci. Opowiada o pięknym królestwie oraz dwóch siostrach. Młodsza, Anna, czuje się samotna, ponieważ jej starsza siostra, Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko ulega zmianie, gdy nagle okazuje się, że Elza ma niezwykłą moc. Przypadkowo ściąga zimową klątwę na swoje królestwo...

Aktorzy bardzo umiejętnie przenieśli młodych widzów w niezwykły świat lodu i śniegu. Bajka uczy, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo.

Publiczność dopisała i nikt nie mógł narzekać na nudę. W trakcie przedstawienia artyści angażowali dzieci do wspólnej zabawy.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe