W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 4 państw i 24 klubów. Chodzież reprezentowało 20 zawodników UKS Delfinek Chodzież. W nieco niefortunnym terminie przypadającym na środek ferii zimowych chodziescy reprezentanci w okrojonym składzie spisali się bardzo dobrze zdobywając 53 medale ( 19 złotych, 21 srebrnych, 13 brązowych).
Ma pływali w Olsztynie prym min wiodły: Kinga Małachowska, jej siostra Julia Natalia Bartczak, Inez Jęsiołowska czy Flip Nowak, Kamil Pietras, Hubert Ciamciak, Radosław Grabowski oraz Oskar Kasprowicz.
W trakcie dekoracji zwycięzców wręczane były także powołania do Kadry Narodowej w Pływaniu w Płetwach, które zdobyli: Filip Nowak, Julia i Kinga Małachowskie, Sylwana Piechocka, Natalia Bartczak, Marta Humerczyk, Adam Sałata, Natalia Bartczak.
Łącznie zawodnicy UKS Delfinek Chodzież zdobyli pierwsze miejsce w I rundzie Klubowego Pucharu Polski, a w Pucharze Bałtyku zajęli miejsce drugie, mimo wygranej klasyfikacji medalowej.
Reklama
Niefortunny termin ale…
W Olsztynie zorganizowany został przez Polski Związek Płetwonurkowania II Puchar Bałtyku wraz z I rundą Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach.
- boczny
- 30.01.2019 07:53 (aktualizacja 03.08.2023 14:36)

Data dodania:
30.01.2019 07:53
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze