Zenon Laskowik gościł w Krzyżu Wlkp.

  • 05.04.2019, 11:37
  • Anna Czapla-Furtacz
Zenon Laskowik gościł w Krzyżu Wlkp.
Zenon Laskowik, gigant polskiego kabaretu, był gwiazdą na scenie krzyskiego Ośrodka Kultury. Wszyscy pamiętamy jego teksty, kiedy tworzył legendarny kabaret „Tey”. Okazało się, że Laskowik nie zatracił swojego poczucia humoru...

Występ rozpoczął się uroczystą przysięgą publiczności, że będzie żywo reagować na prezentowane skecze. Zenonowi Laskowikowi towarzyszyli Grzegorz Tomczak, Jacek Fedorowicz oraz Magdalena Pawelec. Dodatkowego wyrazu artystycznego dodała muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Promile.

Był to program „społeczno-polityczny” o polskiej teraźniejszości. Artyści przedstawili w krzywym zwierciadle to, co się obecnie dzieje w polityce, nie oszczędzając żadnej ze stron politycznych naszego kraju. Publiczność wybuchała salwami śmiechu, co dawało jeszcze więcej energii występującym. Dwugodzinny program był prawdziwą ucztą dla miłośników sceny kabaretowej. Publiczność podziękowała za występ owacjami na stojąco, a dyrektor MGOK Katarzyna Waśko przekazała na ręce Laskowika pamiątkową fotografię autorstwa Waldemara Grasia.

Po występie artyści chętnie pozowali do zdjęć i znaleźli chwilkę na rozmowę z fanami. Zenon Laskowik gościł w Krzyżu już drugi raz i miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sukcesy Szalbierza
sukcesy Szalbierza 17.04.2019, 19:03
Gościł.to spuścił z Krzyża parę złoty. Kameleon 2005 by się ucieszył, bo triumfator nie przyszedł.

Pozostałe